2737
2739

امروز رفته بودیم بیرون تفریح خیر سرم 

برگشتنی دیدیم زیر ضبط جای سیگار هست اونجا یه لواشک بسته ای هست تقریبا شیک بود بسته بندیش ، شوهر من لواشک آماده نمیخره منم هرگز نمیخرم خودم درست میکنم ، خانواده مادر و خواهر و برادرش هم میخرند اما ده ساله می‌دونم دقیقا از چه برندی می‌خرند مطمین هستم ، بعد اینو دیدم گفتم اینو کی بهت داده .اول که خودشو زد به اون راه یادم نیست و فلان بعدش گفت یکی داده یادم نیست بعدش گفت رفته بودم کاشی فروشی اونجا بهم دادند بعدش اومدیم خونه دعوای بزرگی شد گفت مثلا بنا به من لواشک داده باید سرش دعوا کنی فلان ...منم صدامو بردم بالا گفتم گوه خورده از کی تا حالا مردجماعت به همدیگه لواشک میدن ؟ شیرینی باشه شکلات باشه سیگار باشه خلال دندان باشه میگم آره کاشی کار توی مغازه داده ....اما لواشک اونم بسته شیک باور نمیکنم ....گفت فلان سوار نکردم و این صحبت‌ها خیلی داد زد منم خیلی ناراحت شدم ....شما باشید چکار میکنید ...مورد خاصی تاحالا ازش ندیدم فقط به زنها توی خیابان خیلی با دقت نگاه می‌کنه و چشم چرانی کمی داره متاسفانه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اگه شوهر خودم بود باور میکردم تخه خیلی پیش اومده جلوی چشم خودم دوستاش بهش بی دلیل یه چیزی بدن یا مغازه ها چون اصولا میره یه چیزی کاردو میده برای جبران یه چیزی بهش میدن

2740
چشم چرانی که کار بیشترشون هست 

متاسفانه

حیف ما باشه 

البته من زیاد زیبا نیستم خودم می‌دونم معمولی هستم اما بقدری اخلاق و هنر و رفتار خوب و شغل و پول و سواد دارم که همه ی اینا نداشتن زیبایی رو کاور می‌کنه اما ظاهراً انتخابم اشتباه بوده و فقط عروسک میخواسته

من فکر کردم بادکنک پیدا شده

وای یه بار یکی از دوستامون انداخته بود که برای شوخی ما نمیدونستیم کار کیه من با اینکه اعتماد داشتم بازم شک کردم چون موی دختر هم بود تو ماشین خوب شد دوستمون فیلم گرفته بود وگرنه باور نمیکردم 😂😂 دوستامون کرم دارن😂

اروم برخورد کن بذو الکی معذرت خواهی کن بگو ببخش ک زود عصبی شدم گل نازم من بهت اعتماد کامل دارم اما غفلت کردم ی مدت باهاش خیلی اوکی باش بعد کم کم ازش بخا خونه ماشین هرچی هس بزنه ب نامت بدون اطلاعش برو رو اکانتاش ازش چیزی دیدی یا حس کردی جبهه نگیر مدرک جم کن مدرک داشتی با مدرک اقدام کن اگ دیدی پشیمونه ازش چک ثبتی با مبلغ بالا بگیر و اونموقع اگ دیدی نمیخایش از زندگیت پرتش کن بیرون مردی خیانت میکنه لایق این نیست ب راحتی بره

متاسفانه حیف ما باشه  البته من زیاد زیبا نیستم خودم می‌دونم معمولی هستم اما بقدری اخلاق و هنر ...

ببخشیدا خیلی گه خورده اول شمارو انتخاب کرده و الان زییاترمیخواد .زیبایی مگ نسبی نیست میخواد کیو پیداکنه که اطون زییاتر نباشه تودنیا

قوی باش.خداعاشق بچه پرروهاس😊
2706