2737
2739

مادر شوهرم از شوهرم میخواد ببرتش بچرخونتش اینم بگم مادر شوهرم خیلی بده در حدی که عروسی برام نگرفتن بابام گرفت خونه نگرفتن بابام گرفت وووووو از من متنفره و وقتی تو عقد بودیم میفهمید شوهرم پیش منه میگفت اونو بذار خونشون بیا دنبال من وقتی عروسی کردیم خیالم راحت شد دیگه ازین مسائل ندارم ولی الان دباره شروع شده😭😭😭😭 ازش بدم میاد خیلی بدم میاد همیشه منو عذاب داده تو زندگیمم ولم نمیکنه جبکار بابد بکنم بنظذتون بذارم شوهرم ببره یکساعت بچرخونتش یا نه من ۶ ماهه سر زندگیمم تروخدا کمکم کنید داغونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شمارومیتونه طلاق بده ولی مادر همیشه مادرست این رو هرگز فراموش نکن

ی همسر خوب میتونه جایگاهی بسیار بالاتر از ی مادر بد و بد طینت داشته باشه برای آدم 

هر مادر و پدری قابل احترام نیستن

بذار ببرتش و ب روی خودتم نیار ک ازش متنفری چون با شوهرت ب مشکل برمیخوری با سیاست برو جلو همین اول کا ...

خیلی سخته میترسم بشه برنامه همیشگیشون که اره امروز روز مادرمه فلان من خودم شوهرمو به زور پیپا میکنم همش سر کاره بعد تایمیم که هست اینجوری......

اون پسره با اینو میدونست مامانش اینطوریه 

مثل خالم  که به عروس هاشون ( زن داداش )حکم رانی میکرد ... قشنگ به پسراس میگه اگه عروس انتخاب من نباشه  من کاری به کارتون ندارم 

حالا پسر خاله هام بیچاره ها نه سن خاصی دارن  ۲۱      نه اینکه الان باید درگیر یه چیز بیهوده باشن 

مراسم پدرتون گرفتن !!

خونه پدرتون گرفتن !!

پس همسرتون چیکار کرده !؟ 

بعد تازه شمارو هم به عنوان عروس قبولت ندارن 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2738
اون پسره با اینو میدونست مامانش اینطوریه  مثل خالم  که به عروس هاشون حکم رانی میکرد .. ...

الان منم همینم منم نمیخواستش شوهرم پام وایساد اونم بین دوراهیه از یه طرف عذاب وجدان دارم بهش فشار بیارم از یه طرف ترس از برنامه شدن این ماجرا

خیلی سخته میترسم بشه برنامه همیشگیشون که اره امروز روز مادرمه فلان من خودم شوهرمو به زور پیپا میکنم ...

ببین بخوای بجنگی و موافقت نکنی بدتر باهات سر لج میفته شوهرتم بیشتر ب سمت مادرش کشیده میشه اینطوری... 

تو رفتار مسالمت آميز رو پیش بگیر ک شوهرت هم متوجه بشه شما قصد و غرضی نداری و بیشترم درکت میکنه در مواردی ک مادرش بخواد سوسه بیاد

مراسم پدرتون گرفتن !! خونه پدرتون گرفتن !! پس همسرتون چیکار کرده !؟  بعد تازه شمارو هم به عن ...

بشششششششدت پروووووو من اتییییش گرفتم همسرم دندون پزشک بود ولی پدرش بخواطر من کار مطبو ازش گرفت الان دیگه نمیتونه کار کنه چون هزینه زدن مطب خیلی بالاس بعد فکر کن من با این اوصاف باید دهنمو ببندم 

بشششششششدت پروووووو من اتییییش گرفتم همسرم دندون پزشک بود ولی پدرش بخواطر من کار مطبو ازش گرفت الان ...

گرفتم چی شد 

پس همسرت بخاطر انتخاب شما از همه چی محروم شد .نمی‌فهمم اصلا خانواده های این مدلی رو کاش خانواده ها به این سطح از فرهنگ برسن که به انتخاب بچشون احترام بذارن .

حالا همسر شما بین شما و خانوادش قرار گرفته .و اینو بدون اونا منتظر ایجاد تنش از سمت شمان که به پسرشون بگن انتخابش اشتباه بوده . خیلی باید محتاطانه رفتار کنی 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔

کاریم نداره    پیشش برو  با شوهرت 

حرف بزن عادی  ولی هیچ وقت گرم نگیر 

که بعضی ادم  ها  تله شون اینه  دوست شن باها ت

وقتی ببینه دوستی در کار نیست دست از سرت برمیداره 

و هیچ موقع از شوهرت جلوش هیچ درخواستی نکن  حتی یه لیوان آب 

راحت بگم فکر کن شوهرت غریبع و کاملا نامحرم 

بعدش جدا از اینا 

مادرا نمیتونن قبول   کنن  پسرشون شریک داشته باشه  ... حسودی زنانه   فک میکنن داری پسرشو ازش میگیری   همون دلسردش کنی نسبت به مادر  

حتی به قیمت خوشحالی پسر شون  

خلاصه برو پیشش😎

2706