2733
2739
جلوی دوست بابام کلی ضایع شدم امشب  اومدم از لابی ساختمونمون وارد شدم من اصلا ندیدم اون نشسته ر ...

همین؟

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بیشعوره  اصلا یکی نیست بهش بگه به تو چه من چیکار میکنم  پسره ی گاو

مشخصه که هیچ از آداب و معاشرت سرش نمیشه  خودت رو ناراحت نکن

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
2731
برای شارپ شدن لبه باید دیواره رو بیشتر خامه بزنی که بیاد بالا بعد برامدگی بگیری برای گلدونی شدنم از ...

ممنون حتما ایندفعه امتحان میکنم🌷🌷

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم
ممنون حتما ایندفعه امتحان میکنم🌷🌷

🌹🌹

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2738
آخرین شب قمری عقربه

باور کن ۱۵سال تنها زندگی میکنمممم. هیچ شب اندازه امشب نترسیدم. 

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
کیک به چشم.کسی ک از قنادی سر درنیاره عالیه امااا به عنوان یه قناد میگم کیکت گلدونی شده  زاویه ...

عزیزم یه مارک پودر کاکائو معرفی کن که رنگ قهوه ای قشنگی داشته باشه سیاه نباشه یعنی به رنگ خود کاکائو نباشه

2706