2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینقدر واجبه؟

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹

من . نماز هدیه ب شهید تورجی زاده ، توی نت بخون در موردش ببین چجوریه خودم یادم نیست ، اما شوهرم عالیه خداروشکر همونه ک میخواستم ، خوش اخلاق ، کاری ، خانواده دوست ،خلاصه همه چی تموم

2738

ازدواج ب کنار ولی دعا خیلی جاها کمکم کرد و خیلی جاها خدا بهم رحم کرد   البته ک تو  زندگیم سختی هم داشتم ولی خب لطف خدا رو هم زیاد دیدم          دعا کنید و بسپارید به خدا  ولییییی مهم ترین چیزی ک تو دعا های خودم تاثیر گذار بود این بود ک میگفتم خدایا اگ فلان نعمتو بهم دادی قول میدم ظرفیتش رو داشته باشم و نه مغرور بشم و ن کسی و اذیت کنم    و خداییش ام سر قولم موندم 

خدایا منو تنها نذار ...
ازدواج ب کنار ولی دعا خیلی جاها کمکم کرد و خیلی جاها خدا بهم رحم کرد   البته ک تو  زندگیم ...

شده یه حاجت غیرممکن از نطر مردم هم بگیری از خدا؟

چجوری دعا کنیم؟ غیرممکن رو ممکن کنه؟

2706