2737
2734

چت من و پارتنر ام هست 

لطفا به ساعت های جواب دادن پیام ها دقت کنید 

دیشب موقع چت اون پیام میداد من همون تایم با ۱ دقیقه تاخیر جواب میدادم اما اون می‌رفت و دوباره بعد چندین دقیقه بعد می اومد 

۳ بار زود سین زدم تا بفهمه دفعه بعد منم رفتم و بعد ۱۶ ساعت بعد جواب پیامشو دادم 

دلم گرفت ازینکه اون یه روز ۱۰ ساعت نبود نگرانش شدم پیام دادم که نگرانت ام اما اون تو این۱۶ ساعت حتی پیام نداد ببینه من کجام 

لعنت به عشق یه طرفه و همه اون ذوقی که من برا این دارم 

🧘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️عاشق این بد دهن، بی ادب شدی؟؟؟ 

یه ذره عفت کلام نداره، وقت شناس نیست، غرغرو هست و بی توجه، زوری جوابت را داده

بیکاری بخدا واسه کسی بمیر که برات تب کنه

ملت رد دادن عاشق چه اعجوبه هایی میشن

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2728

من چت میکنیم نباید از صفحه چت بریم بیرون نه اون تحمل داره نه من 

اینجوری بخواد جواب بده میگم اگه کار داری برو کارت رو انجام بده بعد بیا چت کن بدم میاد دیر جواب بدی 

دیگه مقابله به مثل نمیکنم

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀

چند سالشه؟ شبیه پسرای نوجوون حرف میزنه چرا

مطمئنی با کس دیگه ای نیست؟ 

بیشتر پسرا رو دیر جواب دادن حساسن خودشونم زود جواب میدن ایشون معلومه یا با کس ریگه ای هست یا کلا شما رو فقط برای وقتایی که بیکاره میخواد

چند وقت بهش پیام نده صبر کن نگران بشه 

اگه پیام نداد کلا بیخیالش شو کات کن

اگه پیام داد شروع ب صحبت کن واضح بهش بگو خوشم نمیاد دیر جوابمو میدی من علاف نیستم منتظر جواب دادن تو بمونم

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2740

زیر ۲۰ سال هستید ؟؟؟

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
چند سالشه؟ شبیه پسرای نوجوون حرف میزنه چرا مطمئنی با کس دیگه ای نیست؟  بیشتر پسرا رو دیر جواب ...

تیر میشه ۲۴ سالش 

نمیدونم فکر نکنم با کس دیگه ای باشه بازم نمیدونم هرچیزی امکان داره

🧘
تیر میشه ۲۴ سالش   نمیدونم فکر نکنم با کس دیگه ای باشه بازم نمیدونم هرچیزی امکان داره

هنوز به بلوغ فکری و شعور رابطه نرسیده 

بهش اخلاقای بدش رو بگو و بگو اگه اصلاح نمیکنه خودش رو رابطه رو دیگه ادامه ندید

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
مثلا این کارش رو چطور بگم که ارزش خودمم پایین نیاد؟

هر جوری بگی ارزشت پایین نمیاد عزیزم

بگو من برای یک رابطه ارزش قائلم و حواسم هست هر کاری رو به موقع انجام بدم به موقع جوابتو بدم به موقع سین کنم ولی تو احساس مسئولیت نمیکنی شاید کار مهمی داشته باشم ولی ارزش قائل نمیشی و دیر جواب میدی منم بیکار نیستم نمیتونم منتظر بمونم تا تو سین کنی پس یا لطفا این اخلاقتو اصلاح کن از این به بعد یا کلا این رابطه تموم بشه بهتره چون نمیشه تو یه رابطه یه نفر صدشو بذاره ولی اونیکی اصلا احترام قائل نشه

2706