2737
2734

یکی دانشگاه و همکلاسی 

یکی فامیل 

خیلی سمه بنظرم چون بخای کات کنی سخته مخصوصا فامیل وای 😑

جدید نیستم بخدا از سال ۹۷ تو سایتم کاربری جدید زدم انقد گزارش نزنید الکی ❤😂

دقیقا 👌👌👌

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا دانشگاه با آدماش نهایت 4 سال هستی فامیل اصلا تموم نمیشه یعنی قطع رابطه هم بکنی  آیندگان تو رو نشناسن ولی میدونن با فلانی بودی

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2731
حالا دانشگاه با آدماش نهایت 4 سال هستی فامیل اصلا تموم نمیشه یعنی قطع رابطه هم بکنی  آیندگان تو ...

اصن بحث فهمیدن فامیل و بد گفتن پشت سرت به کنار 

میخوای فراموش کنی نمیشه چون همش خبر ازش میاد یا میبینیش 😑🥴

2738
من سر کار کراش زدم دهنم سرویسه الان تروخدا کسی اینکارو نکنه من بشم درس عبرت براتون نکنیییییییییید ...

اره می‌ترسی بری جلو سر صحبت باز کنی همه جا بپیچه ؟ 

اره می‌ترسی بری جلو سر صحبت باز کنی همه جا بپیچه ؟ 

زیاد حرف می‌زنیم اتفاقا 

کاش حرف نمیزدیم از سرم می‌افتاد

یه طرفه هست حسم

تا الان حرفی نزده در این مورد

منم تصمیم گرفتم بیام بیرون از فکرش

ولی خب سرویس شدم دیگه

موهام سفید شد🥲

🩷الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🩷/ من یه دختر بوشهریم😊
زیاد حرف می‌زنیم اتفاقا  کاش حرف نمیزدیم از سرم می‌افتاد یه طرفه هست حسم تا الان حرفی نزده د ...

میدونم خیلی سخته منم تجربشو دارم رو فامیل کراش زده بودم خیلی خل بودم 🤣تازه من رفتم رفتم خیلی پرو پیشنهادم دادم 

میدونم خیلی سخته منم تجربشو دارم رو فامیل کراش زده بودم خیلی خل بودم 🤣تازه من رفتم رفتم خیلی پرو پی ...

عزیزدلم🩷🩷🩷

اومدی از فکرش بیرون؟

عزیزدلم🩷🩷🩷 اومدی از فکرش بیرون؟

اره بابا خیلی سخت بود ولی مطمئن باش اگه آدم بخواد و اراده کنه میشه ❤

اره بابا خیلی سخت بود ولی مطمئن باش اگه آدم بخواد و اراده کنه میشه ❤

چقدر خوب

امیدوارم یکی بیاد تو زندگیت که قبلیا یه شوخی مسخره باشن جلوش بس که خوبه 

2706