2737
2739
عنوان

مادرشوهر و خواهر شوهرم خرابن

| مشاهده متن کامل بحث + 9834 بازدید | 172 پست
همه اینارو من چند سال که گذشت کم کم متوجه شدم.شایدم اوایل زیاد تو این کارا نبودن.نمیدونم.یکدفعه انگا ...

چجوری آخه اینها رو تور کروی دختر؟

آدم عاشق میشه دیگه کور میشه

چرا یواشکی میرن؟مادر شوهرم تازه رانندگی یاد گرفته چطور با ماشینش تا جنوب و شمال میره؟ چند بار در سال ...

خانم ب شما هیچ ربطی نداره

ب حساب خود برسید قبل از اینکه ب حسابتان برسند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونوقت همچین ادمایی را میتونم بچمو بفرستم با خیال راحت خونشون.بچه که بود بچم خواهر شوهرم تا من میومد ...

پست شما غیراخلاقیه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

عزیز کارای مادرشوهر وخواهر شوهرتون اصلا به شما مربوط نیست وشما تا میتونید ازشون دوری کنید یا دخالت نکنید 

اگ شوهرت واقعا آدمه خوبیه بخاطر خانوادش زندگیو به کامش تلخ نکن  تو زندگیتو بکن چکار داری اونا چکار میکنن  

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
2728

خب ببین شرایط خودت و بچت بعد طلاق چیومیشه ؟بچتو میده ؟گرفتی بچه رو میتونی تنهایی سرپرستیش کنی؟شوهرتو دوست نداری ؟

درک میکنم خیلی سخته باید یک بار برای همیشه تصمیم بگیری میخوای بمونی یا بری اگر قصدت موندنه و شوهرت ان قدر دوستت داره که برای موندنت به خودش تکونی بده 

چند نفر بزرگتر رو بنداز جلو باهاشون جدی صحبت کنن که باید به خاطر این کاراشون (مشروب و روابط نامشروع بچه تو رو فقط در حضور خودت ببینن و شوهرت حق نداره چپ و راست بچه رو ببره )ازون ورم تا میتونی رابطتو باهاشون مثلا در حد سه ماه یک بار کن یا اگر میری زودتر برگرد.....

اگر موندی یادت باشه آسیه زن فرعون بود و حضرت موسی در این محیط رشد کرد پس تا میتونی خودت رو به خاطر رشد بچت توسعه شخصیتی و معنوی بده و شوهر وبچت رو غرق محبت کن تا جذبت باشن ....

2740
این ک کاملا برابر دینه چرا میگید خراب؟

مخفی کاریشون پس چیه؟اگه هم شرع و هم عرف قبول داره؟مگه اینکه اینقدر رابطه هاشون غیر معموله که حاشا میکنن.مثلا شوگر مامی و این چیزا

به تو چه

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
هر دوشون طلاق گرفتن.خواهر شوهرم دو بار طلاق گرفته.از سال اول با شغل خواهر شوهرم که ماساژور مردا بود ...

ماساژوره مردا

اونایی که ادعای روشنفکریتون میشه و میگین به تو ربطی نداره

شماره خواهر شوهر اسی رو بگیرین بگید بیاد شوهرتونو ماساژ بده

ماساااااااااااژ  

با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم
2706