2737
2739
عنوان

خونتون چند متره؟!

508 بازدید | 43 پست

زمینمون نزدیک ۴۰۰ متره میخایم ویلایی بسازیم

پارتنرم میگه نهایت فقط ۱۷۰ متر خونه بسازیم بقیه حیاط

نظرتون چیه درمورد متراژش؟ اگه ۲۰۰ مترش و خونه میساخت عالی بود اخه وقتی زمین بزرگه نمیفهمم چرا اینجوری میگه

من خودم ۴خوابه دوست دارم ولی تازه به زور راضی شده ۳خواب بگیره اخه مهمون میاد دوتام واسه بچها

ایده و تجربه تون رو میگید بهم؟ من تجربه ندارم خانوادم تو این زمینه عالی هستن مخشون خوب کار میکنه ک متاسفانه هنوز خبر ندارن نمیتونم مشورت بگیرم دوست پسرمه اخه😂

مواظب باش ک قبل اطلاع خانواده دوسپسرت بت ی بچم تحویل نده

اخه چطور اعتماد میکنین😑🙄🤨

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۲۰۰وخورده ولی خب ماشالله دو تا حیاط داریم ما😂🤦🏻‍♀️

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
مواظب باش ک قبل اطلاع خانواده دوسپسرت بت ی بچم تحویل نده اخه چطور اعتماد میکنین😑🙄🤨

نه خیالت راحت😁 اعتماد چی الان ۳ ساله با همیم اتفاقی نیفتاده داریم نامزد میکنیم دیگه

2738
نه خیالت راحت😁 اعتماد چی الان ۳ ساله با همیم اتفاقی نیفتاده داریم نامزد میکنیم دیگه

از من گفتن

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
2706