2737
2734
عنوان

بنظرتون چرا شوهرم اینکارو میکنه؟؟

362 بازدید | 21 پست

من با یه خانمه همکار شوهرمه دوست شدم 

خیلی از هم خوشمون اومد و قرار شد باهم رفت و آمد کنیم، بریم پیاده روی و... 

یه شب ب شوهرم گفتم فلانی خیلی خوبه و ازش خوشم میاد 

یهو گفت خیلی اپن مایند و رمانتیکه و ریسک پذیریش پایینه 

انگار مدت ها باهاش رل بوده 

بعد گفتم تو از کجا میدونی اینارو 

گفت ناسلامتی همکارمه و از تو حرفاش میشه فهمید 

انقد ازش گفت ...همشم میگفت قضاوتش نکن یا هر کسی یطوریه

منم گفتم خوشم نمیاد ازش و نمیخوام باهاش رفت و آمد کنم 

ینی از حسادت شکمم داشت پاره میشد صاف تو چشمای من نگاه کرده ،برگشته میگه خیلی گرمه 😑 

یجوری حرف زد از خانومه چندشم شد 

برای هممون اتفاق افتاده که یه روزی‌یه آدم‌مهم از زندگیمون رفت و همه جون مارو‌با‌خودش برد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخواستی یهو بگی بیاد بگیرتش؟

دایی رفتی رسما ب شوهرت گفتی زنه عالیه

بعدش از اونورم رفت و امد

...

اماده باش یروز ک آومدی خونه ببینی همکارت زودتر از خودت پیش شوهرته

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
2731
2740

فقط این عزیزانی که می‌گن چرا از همکارش تعریف کردی!

خب حالا یه کلمه گفته!!

شوهرش باید اینجوری صحبت کنه جلوی زنش؟

دست بردارید تروخدا

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨

کار به حرفای شوهرتون ندارم هرچند هیچکدوم از حرفاش عادی نبود!!!. 

اون خانم بهترین خانم هم که باشن مورد مناسبی واسه دوستی شما نیستن. یکی از بدترین انواع دوستی همینه دوست شدن با همکار همسر!!! یا خانم همکار همسر!!!

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
زن تو چطور نمیدونی اینو ک نباید جلو شوهرت تعریف هیچ زنی رو بکنی چرا آخه سیاست زنانه نداری نباید جلو ...

یکم ب من یاد بده😂🤞🏻

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
2706