2733
2734

نمی‌دونم مامانم منم هرجا موقعیت حساس و مهمه میزنه زیر گریه. خیلی بده واقعا.اصلا مظلوم بازی در میاره در حالتی که باید از حقش دفاع کنه داد بیداد کنه. اینقدر حرص میخورم 

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه وقتی از شکمش بیرون اومدی حرف زدن و رفتار کردن بلد بودی دخترِ لول بالا؟!

میخواستم من بگم شما زحمتش کشیدی

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2728
2738

ایشونو تغییر نده 

خودتو تغییر بده

تفاوت ها رو بپذیر

هرگز هم بابت این تفاوت ها از کسی خجالت نکش

مامان های ما بهمون چیزی بدهکار نیستن

همونطور که ما به بقیه چیزی بدهکار نیستیم

بعضی مسائل هم دایره افرادی که بهشون مربوطه به یه نفر ختم میشه اون خود شخصه

الان چون مادر شما سواد نداره، اولا این باعث خجالت نیست

دوما اگرم باعث خجالت باشه تو قرار نیست بابتش خجالت بکشی

چون تو یه ادم دیگه، شخصیت دیگه و دنیای دیگه ‌ای هستی.

مامان ها دقیقا همونطوری که هستن، زیباترینِ خلقتند.

باید به خودم ثابت کنم میتونم.میون اینهمه آرزویی که نیمه‌های راه رها شد و به سیاهچاله‌ی تاریخ رفت این آخرین آرزوم باید برآورده بشه؛ به هر قیمتی. تلاش میکنم چون به اون فریادِ شادی، از عمق وجودم احتیاج دارم. بخاطر خودم مامان، بچه ها و سیس کوچولو انجامش میدم.این شادیو از خودمون دریغ نمیکنم..... هرگز. /

اگه بددهن و نامهربون لود حق داشتی ناراحت باشی ولی اینکه طفلک فارسی حرف زدن بلد نیست یا سواد نداره دلیل خجالت نمیشه .حتما پدر مادرش مدرسه نفرستادنش یا دلیل دیگه ای داشته .بالاخره مادرته گناه داره

مگه وقتی از شکمش بیرون اومدی حرف زدن و رفتار کردن بلد بودی دخترِ لول بالا؟!

عزیزم داره درددل می کنه

به مادرش کمک کنه 

باور کن من همیشه محجبه و مذهبی بودم از مادرم مذهبی تر

کسی نمیذاشت نقد کنم

الان بخاطر همون دردها به شدت بیمارم خودم ۴۱ سالمه

2706