2733
2739

قرار بود 100 تا باشه ولی یکم خوردم دیگه از گلوم پایین نرفت حالم بده

چطوری 200 تا مبخورن

هرچقدر اب و ابمیوه میخورم نمیره پایین

نویسنده_خسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میخوای خودکشی کنی راه های آسونتر هست

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2738
اگر میخوای ترحم بخری شرمنده دنیا جای آدمهای ضعیف نیس

منظورت چیه

ترحم؟

ضعیف نیستم ولی دیگه نمیکشم

ترحم چی؟

ترحم از کسایی که نمیشناختمء؟

حتی جوابی واسه حرفت ندارم ولی امیدوارم هیچوقت اتفاقایی که برای من افتاده برات نیوفته

نویسنده_خسته
الانه ک پشیمون شی ،و بدون با قرص نمیمیری واشتباه محضه فقط یه غم پشیمونی دیگ برا خودت درست میکنی با م ...

نمیشم

الان میخوام اتفاقا چندتا دلیل بگم برای ترحم که میگین برای ترحم اینجایی

برای ترحم کسی خودکشی نمیکنه خودکشی میکنه چون تموم کرده خسته شده

خسته شدم از کتک از یاد اوردی اون روز از ازار های پدرم از افسردگی از تخریب کردن دیگران از حمله عصبی پانیک خسته شدم از فرار از اجتماع از گوشه گیری مسخره کردن بقیه

نویسنده_خسته
منظورت چیه ترحم؟ ضعیف نیستم ولی دیگه نمیکشم ترحم چی؟ ترحم از کسایی که نمیشناختمء؟ حتی جوابی واس ...

الان صدتا قرص خوردی ک چی عزیزمن؟خواسم تند باهات حرف بزنم ب خودت بیای من مامانم خودکشی کرد و مرد زندگیمون رو نابود کرد با زندگی و جوونی خودش دست بردار از این کار همیشه امیدی هست همیشه

2706