2737
2734

مجردم، پریودم به خاطر فشار روانی و استرس ده روزه عقب افتاده. چیکار کنم پریود شم؟ تا پریود نشم همش جوش میزنم واقعا خسته شدم. یا اقلا بگید جوش دوره پریود چطوری درست میشه. خیلی زشت شدم اعتماد به نفسم از بین رفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین گرمیجات زیاد بخور از طرفی ده روز زود و دیر شدنش عادیه که .بعد پوستتو هر روز دو الی ۳ بار بشور با شوینده ی مناسب پوستت بعدش کرم آبرسان بزن بین این شست و شو ها پد الکی بزن ب جوش هات .

2731
احتمالا سندرم تخمدان پلی کیستیک داری برو متخصص زنان پیش یه خوبش برو انشاالله حل بشه

رفتم، یه دوره قرص خوردم. چندماهی خوب شده بودم. این ماه فکر کنم به خاطر استرس عقب افتاد.

من ی خیار درسته میزارم یخ بزنه بعدش صورتمو با ژل شستشو میشورم بعد خیار یخ زده روی پوستم بسمت بالا ماساژ میدم به مدت ۱۰ دقیقه بعد سرشو میبرم دوباره میزارم فریزر بعدش روتین پوستیمو میزنم

خیلی خوبه دیگه جوش نمیزنم جوشا رو هم از بین مییبره

💟خدا باماست👫💟
2738
عزیزم من رشتم آزمایشگاس ۷الی ۱۰ روز اینور و اونور غیر عادی نیست! سخت نکنید!

والا مشکل ندارم با عقب افتادنش، جوش هایی که میزنم سر عقب افتادنش اذیتم میکنه.

گفت پلی کیستیک داری ؟ برات آزمایش ننوشت ؟ پس بهتره بری دکتر دیگه ای 

آره رفتم سونو گفت پلی کیستیک داری. یه دوره قرص خوردم خوب شدم این ماه زیاد عقب افتاد.

آره رفتم سونو گفت پلی کیستیک داری. یه دوره قرص خوردم خوب شدم این ماه زیاد عقب افتاد.

دکترت نگفت تا آخر عمرت باید قرص بخوری ؟

ابن بیماری هیچ درمانی حدودا نداره 

البته منم دچارم ودارم پیاز درمانی میکنم میگن باعث میشه کلا خوب بشه و البته ورزش هم باید بکنیم دیگه نمیدونم هرچی خدادبخواد

دکترت نگفت تا آخر عمرت باید قرص بخوری ؟ ابن بیماری هیچ درمانی حدودا نداره  البته منم دچارم ود ...

نه نگفت. والا اگه میگفت هم نمیخوردم. پریود نشدن بهتر از یه عمر قرص خوردنه.

نه نگفت. والا اگه میگفت هم نمیخوردم. پریود نشدن بهتر از یه عمر قرص خوردنه.

نمیدونی اثر اون پریود نشدن چیه اگه بدونی حاضر پیشی خیلی کار های دیگه بکنی قرص خوردن که چیزی نیست 

به نظرم برو پیش دکتر بهتری چون این موضوع میتونه باعث نازایی بشه خود دانی