2733
2739

ببین مثلا تو دیوارمون عروس هلندی بود برا فروش یکو ۶۰۰. 

من مال خودمو گذاشتم یکو ۵۰۰ که ببرن. بعد دیدم یکی دیگه گذاشت عروس یکو ۴۰۰. من باز کردم یکو ۳۰۰😐 

دوباره یکی با قفس... گذاشت یکو ۳۰۰ من قیمتشو کردم یکو ۲۰۰ که ببرن🥲 آخرشم یتومن دادم یکی خریدش.

حالا دیدم همه دوچرخه یتومن اینا گذاشتن برا فروش منم دوچرخه بچمو گذاشتم ۶۵۰ یکی ببره مفت گذاشتم😐 الان یکی اومد دوچرخه گذاشته ۵۰۰😐 

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مفت بدی بره چکاریه

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2731
2740
 چکار کنم

صبر کن مشتری مناسبش پیدا میشه

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

مشاور املاک ها همچنین ترفندی دارن

خونت میزاری برا فروش بعد ده نفر مختلف به عنوان مشتری میاره 

که خونه رو ببین بعد اون ده نفر جوابشون منفی 

یا قیمت کمتری میگن 

که شما راضی بشی خونه رو مناسبتر یا زیر قیمت بفروشی 

2706