2733
2734
عنوان

دارم خودمو نابود میکنم☹️

160 بازدید | 8 پست

بچه ها همش فکر منفی دارم.بهمن دستم محل کار زخم شده بود اما درد حس نکردم نزدیک خونه متوجه شدم خون اومده.یه ماه بعد و بیارم ۵۴ روز بعد رفتم آزمایشگاه  آزمایش hiv دادم چون ترسشو دارم.الانم باز فکر میکنم کافی نبوده باز برم.چه غلطی کنم خدایا.بنظرتون لازمه باز برم یا فکرم بیخوده؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام شاید وسواس فکری گرفتی .

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋
2728
شاید نه حتما دارم.

بهش باج نده ، بنده افکار پوچت نشو حس کن دارن شما رو به بازی میگیرن؛ عود کنه از خواب و خوراک میفتید 

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋
بهش باج نده ، بنده افکار پوچت نشو حس کن دارن شما رو به بازی میگیرن؛ عود کنه از خواب و خوراک میفتید&n ...

اره تصمیم گرفتن هر چقدر زر زد نرم آزمایش.غلط کرده.میخوام به زندگیم برسم.دعا کن برام🥲

اره تصمیم گرفتن هر چقدر زر زد نرم آزمایش.غلط کرده.میخوام به زندگیم برسم.دعا کن برام🥲

انشالله به همین زودیا یه اتفاق خیلی قشنگ تو زندگیت میفته که حواست و از هرچی افکار و انرژی منفیه دووور میکنه 😊🌿

2740
انشالله به همین زودیا یه اتفاق خیلی قشنگ تو زندگیت میفته که حواست و از هرچی افکار و انرژی منفیه دووو ...

فدات همچنین عزیزم.امیدوارم ده برابر این انرژی و اتفاقای خوب به خودت برگرده 🌹❤️