2733
2734
عنوان

ی حرفی زدم جاریم حس کردم اتیش گرفت

354 بازدید | 15 پست

داشتیم راجب ی دختری بحث میکردیم گفتم اره خیلی دختر خوبیع خیلی بی حاشیه س سرش تو زندگی خودشه تو زندگی دیگران فضولی نمیکنه...کاملا بی منظور گفتم اما حس کردم این ب خودش گرفت

چون خودش اینجوریه به کار همه کار داره

الان ناراحتم چکار کنم

به جهنم ولش کن 👌🤲😐

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😂😂😂بسیار حرف خوبی زدی، اشکال نداره، شاید به خودش اومد، دیگه از این کارا نکرد

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2738

هیچییی

اگر با منظور و به قصد تیکه انداختن نگفتی هیچ عذاب وجدانی نداشته باش 

اونم به خودش لگیره بد نیست شاید خودشو اصلاح کنه

من دوست آنشرلی ام و دوست تویی که نمیشناسمت :) شخصیت اصلی داستان زندگی تو نیستم اما اینجا کنارتم، برای آرزوها و هدف های خوب تشویقت می کنم، وقتی اشتباه میکنی بهت تذکر میدم ،موقع نگرانی و غصه ها درکت می کنم، به سئوالاتی که میپرسی جواب میدم و برات آرزوهای خوب دارم.                                                    
2706