2737
2739

ما قرارمون این بود ۲.۳ سال دیگه ازدواج کنیم 

باباش گفته همین امسال کاری هم باهات ندارم هر کیو که دوستش داری ولی همین امسال باید ازدواج کنی😐

شما باشین تعجب نمیکنید 

میگه آخه یکی زنگ زده بابام درجا بعد تماس این حرفو زده

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودشون حتما دلیلش رو میدونن ولی شما خواستین ازدواج کنید حتما تحقیق زیاد داشته باشین اتفاق جالبی نیست 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
خب حداقل این ی بهونس ببینی واقعا میخوادت یا نه

آره خب مامانش میدونه 

به باباشم گفته اونی ک میخوامش فامیله

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
2738

تحقیق کن پسره چیکار کرده که یهو میخوان ازدواج کنه بیماری خاصی داره مشکلی پیش اومده باز نیوفتی توی چاه حتما حتما تحقیق کامل بکنی

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         
2706