2733
2739

خیلیییی خودمو ول کردم

ب خاطر مشکلاتم و افسزدگیم

بیست و پنج کیلو چاق شذم

دندونام خراب شدن حتی بغلا ریختن 

دیگه نرفتم درس کنم الان بخندم معلومه 

حالا دیگه روم نمیشه هیچ جا برم 

لعنت به من ک در حق خودم اینقد بدی کردم

لطفا نگید برو درست کن دندوناتو رژیم بگیر و …

چون ورشکست مالی شدیم و وضع مالیمون افتضاحه 

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دندونات چرا ریختن

خراب شدن خب نداشتم برم درس کنم

وضعیت روحیمم افتضاحححح بود روزی هشت تا قرص میخوردم

الان از وضعیتم ناراضی ام اینطور کردم با خودم 

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
امضا ات را ی بار دیگه بخون❤️

اتفاقا همین رو هی خوندم و همه چیو به یه ورم گرفتم

الان میگم این چ کاری بود کردم 

شما که پول هزاران رژیم رو دادی. یکیش رو دنبال کن. وزنت کم شه اعتماد به نفست برمیگرده. هزینه دندون هم چاره اش یه تیکه طلا فروختنه. شما هنوز اینکارا اولویتت نیست وگرنه از زیر سنگ هم جور میکردی تا انجامشون بدی

2740
اتفاقا همین رو هی خوندم و همه چیو به یه ورم گرفتم  الان میگم این چ کاری بود کردم

فداسرت که دندونت ریخته این که مشکل حل نشدنی نیست 

غذاتم هفته ای یه مقدار کم کن و قند و شیرینی ام جلو دستت نزار کم کم وزنت میاد پایین . مهم انگیزه است که داری خداروشکر 

از فردا صبح بسم الله بگو و شروع کن برو بیرون و پیاده روی 

دندوناتم کم کم درست میکنی بیخیال

شما که پول هزاران رژیم رو دادی. یکیش رو دنبال کن. وزنت کم شه اعتماد به نفست برمیگرده. هزینه دندون هم ...

ی تیکه طلا هم ندارم بفروشم

حتی وامم شوهرم گف نمیتونم قسط بدم 

فداسرت که دندونت ریخته این که مشکل حل نشدنی نیست  غذاتم هفته ای یه مقدار کم کن و قند و شیرینی ...

کاش زودتر درس شه وضعیت جسمیم

خیلی داغون شدم 

روم نمیشه واقعا 

[QUOTE=336853882]کاش زودتر درس شه وضعیت جسمیم خیلی داغون شدم  روم نمیشه واقعا  درست میشه ...

مرسی بابت دلگرمیت

سلام خانمی من خودمم رژیم میگیرم و قبلا با دکتر پیش رفتم الان خودم غذامو کمتر کردم و وزنم از ۷۸رسبد به ۶۶اگر پرخوری کنم سریع زیاد میشه وزنم الانا همه رژیم میگیرن کنار دارو که خیلی زودتر جواب میده اگر شرایط دارو خوردن رو ندارید باروری یک ساعت پیاده روی تند که امکانش براتون هست و بچه تون می‌ره مدرسه براتون مقدوره در رابطه با دندون روکش کنید جدای از ایمپلنت بدید دندانساز براتون انجام بده بی دردسر و از خانواده تون هم میتونید کمک مالی بگیرین تاپیک هاتون رو خوندم در رابطه با خیانت  شوهر که اونم مهم نیست اکثریت همین شرایط رو دارن شما با رسیدن به خودتون و روحیه ی بالا شوهرتو نادیده بگیر خودت برای خودت مهم باش و خودندم که نوشتید بچه تون درسش ضعیفه اینم مهم نیست همه قرار نیست که دکتر مهندس بشن ببریدش یه رشته ورزشی که جلو بزنه و بچه ای که تو مدرسه عادی درس میخونه حتما از سنجش قبول شده کمی مدارا کنید باهاش .بگو درس بخونی می‌برمت پارک جایزه بگیر روش تدریستونو بچه گانه تر بکنید.. ‌ ایشالا که به روال عادی زندگی برگردید این همه غصه هم نخورید همه از هر مدل مشکلات داره خداوند در قرآن فرموده شما رو در رنج و سختی آفریدیم 

2706