2737
2734
عنوان

من فقیر ودوستان پولدار.....

117 بازدید | 5 پست

🥲بچه هااا من شرایط زندگیم داغونه حتی بابام بعضی وقتا میشه ۳ یا ۴ ماهم حقوق نگیره ته جیبم نهایت ۵ ۶ تومن (هزار)پول باشه هرازگاهی اونم ندارم اما همه دوستام که ۵ ۶ ساله باهاشون دوستم نزدیک ۶ ۷ نفرن خیلی پولدارن خیلیاااا،همش منو خونشون خونشون دعوت میکنن نمیتونم برم اخه خونه اونا ۲۰۰متره مال ما ۶۰متر به این فک میکنم رفتم خونشون چجوری اونارو دعوت کنم که بیان؟روم نمیشه از اونور بیرون میریم یهو میرن بهترین رستورانا من بد بخت همش باید قرض کنم از این واون سری پیش ی ملیون کباب خوردن من مث خر تو گل مونده بودم از کجا پول بیارم اونم با بدبختی قرض کردم،بعد بدبختی اونا فک میکنن منم پولدارم و به شدت باهم صمیمی  ایم حتی رشته هامونم باهم انتخاب کردیم که از هم جدا نشیم بیرون رفتنی نمیتونم بپیچونمشون چون اینکارو زیاد میکنم حالا موندم چیکار کنم سر کار هم نمیتونم برم درسام سنگینه هرجا هم برا کار میرم برای کار دیگه بهم پیشنهاد میدن....)

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐

روی ۶ گیری ها ممد

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بخاطر دوستات رشته هاتون رو عین هم انتخاب کردین؟ چرا آینده براتون مهم نیست

عزیزم برو سرکار 

محیط زنونه برو که پیشنهاد بدی ندن 

باشگاه یا منشی یه آموزشگاهی چیزی اینا خوبن برات

متراژ خونه هم نباید تأثیری تو اعتماد به نفست داشته باشه 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

خوب عزیزم بهشون بگو خانواده ام سخت گیری میکنه بابام نمیزاره خیلی بیرون بمونم این هزینه هایی که گفتی والله برای همه سخت هست حتی برای خانواده ی اونها ولی بعضی ها بی ملاحضه هستن و فقط از زندگی دنبال خوش گذرونی هستن سعی کن نری بگی بابام دعوا میکنه یا دوست پسرم میگه سرخود جایی نرو