2737
2739

برادرم ۱۴ سالشه و امروز صبح تا الان شاید ۸باره میره دستشویی بخشید اینو میگم ادرارشم سفیده؟؟دیابته تورو خدا بگین دیابت علائم دیکه ای هم داره

چند سالش

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۱۴ سالو ۱۰ ماه

آب هم خیلی خورده؟

دارویی مصرف نکرده ؟

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2738
بچه‌ها معمولاً نوع ۲ می‌گیرند کسلی پرخوابی هوش کم اینا از عوارض‌های دیابت نوع ۲

پر خوابی فقط صبحا داره که فقط روزای مدرسه اینجوریه اما پنج شنبه وجمعه نه

2706