2737
2739

از اول عقدم به منک خانواده ام بی احترامی کردن فرهنگ هامون نسبتا باهم فرق داره از نظر سطح هم ما بالاتریم خیلی چیزا ازشون دیدم ولی چشم پوشی کردم خیلی حرفا مردم بخاطر انتخابم بهم زدن از خانواده ام بگیر تا بقیه خیلی دلم پر میشه میگم خدایا چه حکمتی تو کاره ک من تو این سن باید این دغدغه هارو داشته باشم 

شاید الان بگین خب قبل ازدواج مگه نمیدیدی عزیزان دوستان خانواده من ۳تا۴ماه تحقیق میکردن همه میگفتن خوبن من میدونستم خاتواده شوهرم تو روستان و با این الانم مشکل ندارم ولی شوهرم خیلی چیزای دیگه رو ازم مخفی کرد و بهم نگفت و من الان اونارو میفهمم 

درضمن من و بیشتر خانواده ام اوایل راضی به این ازدواج نبودم ولی خب نمیدونم چیشد از بس رفتن و اومدن و هعی زنگ زدن و اون پسر بهم پیام میداد ولی من جواب نمی‌دادم باز به مامانم پیام دادن و خیلی کارای دیگه ولی خب یهو بعد چند روز نظر من و مامان بابام ک مخالف صددرصد بودن برگشت و گفتن بیاین خواستگاری و بقیه چیزها 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘