2737
2739
عنوان

دلم خونه زندگی خودم و میخواد

871 بازدید | 50 پست

اومدیم خونه خواهرم با مامان و بابام همش فکر میکنم چقدر دلم میخواست این روز و میدیدم که مامان و بابام میان خونم هربار میام اینجا دلم میگیره مگه آدم چقدر جوونه یا سر کارم یا وقتی خونم چشمای پر از غم من‌و میبینن یا صدای گریه مو میشنوم بعضی وقتا خدایا تموم کن این روزا رو 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همین طوری بودم

فقط مجردهامیفهمن چی میگی

(ترشیده ها)🤭🤭🤭🤭🤭🤭😁😂

ولی بالاخره خداوندمهربونه وجواب دعات روآخرش میده انشاءالله

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

بچه هانفری یه گزارش بزنین واسم توروخدا فک کنین خواهرخودتونم عکس صفحع اولع

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2740
منم همین طوری بودم فقط مجردهامیفهمن چی میگی (ترشیده ها)🤭🤭🤭🤭🤭🤭😁😂 ولی بالاخره خداوندمهرب ...

حالا من امروز یک تاپیک زدم که از ازدواج متنفرم مامانم اینا وقتی میخوان حرصم رو در بیارن یا تحریکم کنن اسم ازدواج میارن روانی میشمم

ببین خیلی وقتا ادم چیزی رو خییلی میخواد نمیشه اما درست وقتی که بیخیالش میشی برات پیش میاد. شما هم یمدت خودتو بزن به بیخیالی! رو خودت کار کن مدام تکرار کن ازدواج برا چیه مجردی خوبه.... دقیقا وقتی  مجردیتو دوست داشتی خواستگار میاد برات

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم
2706