2737
2739
عنوان

شوهرم آخر یه بلایی سر بچم میاره😭

460 بازدید | 13 پست

نوزاد دارم ، شوهرم سم درخت خریده بود درش باز بود گذاشته بود تو ماشین اومد منو بچمو سوار کرد برد جایی من خبر نداشتم سم تو ماشینه گفتم چه بوی بدی میاد تو ماشین گفت بخاطر این سم هست کلی باهاش دعوام شد گفتم خودت داری میگی سم اسمش روشه چرا بچم باید سم تنفس کنه و همونجا گفتم بزن کنار منو بچم با اسنپ میریم گوش نکرد

امروزم رفته کل درختامون رو سم‌پاشی کرده و لباس محافظ نپوشبده بعد اومد دنبالمون بچمو بغل کرد و گذاشت تو ماشین نشستیم تو ماشین گفتم یه بویی میاد گفت از لباسامه سم زدم به درختا پاشیده روم 

خیلییییی حالم بد شده میترسم چیکار کنممممم بچمو و پتو بچه همه رو آلوده کرد انقد تریاک میکشه مغزش دیگه تشخیص نمیده چی خوبه چی بده لطفا یه فیلسوف نیاد بگه چرا بچه آوردی تریاک میکشه چون نمیکشید اون موقع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چ بد ینی تا حامله شدی تریاکی شد؟

قبلا بود همینجوری بیخیال و بی فکر بود بعد با کمک همدیگه ترک کرد خیلی خوب شد همه‌جوره و با نظر مشاور بعد یه مدت از ترکش گذشت بچه دار شدیم . بعد زایمانم فهمیدم باز رفته سمتش باز بیخیال و بی فکر 

2740
قبلا بود همینجوری بیخیال و بی فکر بود بعد با کمک همدیگه ترک کرد خیلی خوب شد همه‌جوره و با نظر مشاور ...

خوب اشتباه از خودت بوده 

وقتی می‌دونستی  احتمال اینکه معتاد برگرده به اعتیادش ادامه بده زیاده