2733
2734
عنوان

توروخدا بیاید...😔😓

92 بازدید | 20 پست

دوستان من تازه ازدواج کردم و چند وقت پیش هم با اون یکی اکانتم ی تاپیک زدم راجع ب همین موضوعی ک الان میخام براتون بگم ولی نمیدونم چرا نی نی یار کلا اکانتمو دیلیت کرد😞من ازدواج کردم ولی هنوز دخترم هرکاری کردیم نشد ک نشد قبل ازدواج رفتیم دکتر زنان با مادرم و نامه گرفتیم گفت سالمه پر‌‌ده‌‌....ام و گفتش ک خییلی سخت پ...اره میشه 😰😭😢از روزی ک ازدواج کردم خیییلی با همسرم سعی و تلاش کردیم ولی واقعاا نمیشه الان میخلستم بدونم عایا پیش دکتر زنان برم میتونه انجام بده شنیدم ی دستگاهی هست خواستم فردا با همسرم بریم و کارو تموم کنیم واقعا خودمم خسته شدم ديگه😓هم خودم هم همسرم خواهشا نگید تو این مدت ک ازدواج کردی چرا فکری نکردی من میخاستم برم پیش دکتر ولی هردفعه یه مشکلی میومد جلو راهمون😔الان میخام بدونم اگه من فردا برم پیش دکتر زنان چه مدارکی بجز شناسنامه لازمه ک ببرم؟؟و اینکه آیا اون نامه ایی هم ک گرفتیم لازمه ببرم چون من از مادرم و مادرشوهرم دور هستم نمیتونم برم ازشون بگیرم فقط از،نی نی بار عزیزم میخام ک این اکانتمو دیگه واقعااا حذف نکنه چون بجز این دیگه اکانت دیگه ایی ندارم 😔

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻

آها راسی یادم رفت بگم من حتی به مادر و مادرشوهرم نگفتم ک من هنوز باک...ره هستم😔خجالت کشیدم بگم مادرم ازم پرسید گفتم اره زد ولی دیگه نمیدونه ک....🤧😭تورووخداا برام دعا کنید فردا دکتر زنان قبول کنه و تموم شه بره

راستش نشنیدم تا حالا همچین چیزی که سخت پاره شه 

خودم تجربه مشابه دارم ولی مشکل از همسر اولم بود مشکل زود انزالی داشت رفت دکتر کم کم درست شد 

نمیدونم راهش دکتر زنان نیست نمیدونم چطور بگم تعلیقم نکنن 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش نشنیدم تا حالا همچین چیزی که سخت پاره شه  خودم تجربه مشابه دارم ولی مشکل از همسر اولم بو ...

ععییی بابااا😥😥تعلیق نمیکنه نی نی یار توروجان عزیزت تعلیق نکن بزار مشکلم حل شه😪😪😥

2731
راستش نشنیدم تا حالا همچین چیزی که سخت پاره شه  خودم تجربه مشابه دارم ولی مشکل از همسر اولم بو ...

خب اون بار اول چکار کردی شما رفتی دکتر زنان ؟؟

اره من شنیدم همچین چیزی رو ک بعضی پرده ها دیر پاره و سخت پاره میشن برو دکتر راه حل میده بهت استرس هم نداشته باش.کار نشد نداره .اینهمه علم پیشرفت کرده بالاخره ی راه حلی داره .

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا
ععییی بابااا😥😥تعلیق نمیکنه نی نی یار توروجان عزیزت تعلیق نکن بزار مشکلم حل شه😪😪😥

عزیزم خب مگه تو رابطه به مشکل خوردی؟

خب بعضی ها اینجوری هستن و با زایمان خودش،زده میشه

شبی شاید رها کردم جهان پر اضطرابم را.....

نگران نباش این یه نوع بکارت هستش پیش یه متخصص زنان خوب برو پیش ماما نری ها فقط متخصص 

خودش درست میکنه ولی باشوهرت بری بهتره 

آروم باش هرکی یه خلقتی داره چیز خاصی نیست🙃

2740
اره من شنیدم همچین چیزی رو ک بعضی پرده ها دیر پاره و سخت پاره میشن برو دکتر راه حل میده بهت استرس هم ...

اوهوم😪نمیدونم واقعااا دردمو ب کی بگم ب خواهر و مادر و مادرشوهرم ک نمیتونم بگم اینجام ک تا میای ی حرف بزنم نی نی یار محترم میزنه تعلیق. میکنه😪نه استرس ک اصلااا ندارم فقط خواستم ببینم کسی از دوستان اینجا با این مشکل مواجه شده یا نه

دوستان ظاهرا شنیدن من نشنیده بودم برو دکتر زنان ایشالا مشکلت حل میشه 

همسرتون مشکل انزال یا نعوظ ندارن ؟

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
عزیزم خب مگه تو رابطه به مشکل خوردی؟ خب بعضی ها اینجوری هستن و با زایمان خودش،زده میشه

نه ب مشکل نخوردم ولی خب بخدااا شوهرم خیییلی سعی،کرد خودمم همونطور ولی انگار سنگه لامصبببببب😫😫😫پا...ره نشد ک نشددد منم ی مدت بیخیالش شده بودم دیگه تا اینک ی رفتار از،شوهرم دیدم گفت منو سرزنش نکن مشکل از توعه ک نمیری دکتر اونجاتو خلاص کنی برام😣😥

اوهوم😪نمیدونم واقعااا دردمو ب کی بگم ب خواهر و مادر و مادرشوهرم ک نمیتونم بگم اینجام ک تا میای ی حر ...

اره یکی از آشنا ها داشت همچین مشکلی رفت متخصص زنان فک کنم براش بازش کرد البته برا منم تعریف کردن .

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا
نگران نباش این یه نوع بکارت هستش پیش یه متخصص زنان خوب برو پیش ماما نری ها فقط متخصص  خودش درس ...

اوهوم اره همون با همسرم میخام برم گفت فردا مرخصی میگیرم از سرکار بریم دکتر ولی اولش گفت خودت برو بعد گفت نه خودمم میام😐بنظرت چه فکری کرده پیش خودش؟؟ک اون حرفو زد حتی بهش گفتم چرا اون حرفو زدی گفت هیچی همینطوری نمیخام تنها بری

نگران نباش این یه نوع بکارت هستش پیش یه متخصص زنان خوب برو پیش ماما نری ها فقط متخصص  خودش درس ...

نه آرومم😑😂🤣فقط اینکه هیشکی نمیومد تاپیکم اعصابم داغون شد نمیدونم واقعاا چرا نمیومدن از،ترس اینک تعلیق شن😆

دوستان ظاهرا شنیدن من نشنیده بودم برو دکتر زنان ایشالا مشکلت حل میشه  همسرتون مشکل انزال یا نع ...

نمیدونم والا از کجا باید بفهمم شوهرم این مشکلات رو داره یا نع؟

2706