2737
2739
عنوان

🙄خودکشی بدون گناه هم هست؟(

184 بازدید | 28 پست

دیگه خسته شدم دلم میخاد تافردا زندع نباشم خستم ازمدرسه ،دیگه نمیتونم تحملشون کنم خدااااااا

نمیدونم چطور خانوادمو بفهمونم دیگه نمیخام برم مدرسه دلم میخاد ترک تحصیل کنم همیشه مامانم کتکم میزنه ک برم مدرسه اجباری..😞ازدختراش بدم میاد و معلما

جوانیم حروم شد!!..🖤💯

چرا آخه 

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خب۱بارزحمت بکش بخون شاگردزرنگه کلاس بشی بفهمی چقدرررررررمدرسه رفتن شیرینه

گوشی روبزارکنارودرسات روبخون

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

اکثر ما هم از مدرسه متنفر بودیم 

ولی باید رفت 

ترک تحصیل یعنی چی😐 خودت بعدا با خودت نمیگی این چه دلیل مسخره ای برای پیشرفت نکردن بود؟؟

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2706