2737
2734
عنوان

بخاطر دندونم خواستگاریو بهم زدم😭

676 بازدید | 32 پست

اون دوتا دندون جلو هستا یکیش از داخل پوسیده و رنگش سیاه شده 

خ‌استگارمم شرایطش خوبه یه مدت میپیچونمش که نرم بیرون دیگه نمیشه چیکار کنم؟

خودم ندارم درامدم خیلی کمه نرسوندم برم درست منم خانوادم کمکم نمیکنن که هیچ قزض هم نمیدن میگن ما هم دندونامون خرابه تو سخت میگیری

حالا من چیکار کنم کلا ردش کنم 

از خواستگارم بگم : معلم و  موسسه کنکوری داره مادرش روانشناس مطرح خواهرش پزشک پدرش رئیس پیام نور خونه ماشین زمین داره

و ۴ سال بود که منتظر بود جواب مثبت بدم الانم که اینجوری از دیشب میونمون بهم خورده و بهم میگه داری بهونه میاری تا منو نبینی

خیلی بد شد الان دیگه رسما خداحافظی کردیم 

تمام شرایط خانوادمم هم خودش میدونست هم خانوادش و راضی بودن من پدر مادرم تو نوزادی جداشدن و با مادربزرگ پدری زندگی میکنم پدرم اعتیاد داره و ازدپاج کرده خواهرم معلوله از نظر خانوادگی هم سطحمون پایین تر بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای ساااااده بخاطر دندون☹️دندونو درست میکردی بعدش

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2731

خب خودش چرا درست نمی کنه

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2738

خب عقد کردی ازش پول بگیر درست کن!مگه عز قبل شمارو ندیده

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706