2737
2739

از همون دعاهایی که یه زمانی برامون مهم و واقعی هست ولی بعد چند وقت می فهمیم چقدر تباه بوده و به اون دعا خنده امون می گیره! 

من یه زمانی بچه بودم شب ها دعا می کردم خدایا فردا که از خواب بیدار بشم موهام طلایی شده باشه ، چشمام هم آبی ، بعد همسایه ها ازم خواستگاری کنند منم بگم نمی خوام ازدواج کنند! 😏😏😏

یا مثلا یه زمانی دعا می کردم که فردا که از خواب بیدار می شم تو یه خانواده دیگه باشم ! 

یا مثلا دعا می کردم خدایا می شه فردا فلان دختر کلاس از من خیلی خوشش بیاد و با من بیاد دوست بشه! 

هنوزم گاهی اوقات دعاهای عجیب غریب دارم! 😂 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

بچه که بودم می‌دیدم فامیلامون دختراشونو به زور شوهر می‌دادن. دخترا با گریه و اینا عروس می‌شدن. یه ترسی افتاده بود به جونم. آرزو می‌کردم یه بیماری داشته باشم که اگه خانوادم خواستن به زور شوهرم بدن، اونا بخاطر بیماریم خودشون منو نخوان!!!! با اینکه خانوادم اصلا اونطور نبودن!

من از ۲۳ سالگی تا الان که ۲۸ سالمه یه بیماری دارم که ازدواج و حاملگی براش خوب نیس. البته تمام این ۵ سالو دعا و نذر و چله نمونده که نگیرم واسه خوب شدنم... نمی‌دونم! قانون جذب بود... چی بود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘