2733
2739

توی بچگی بیماری بدی گرفتم که کل ریه هام رو درگیر کرد خیلی بد بود 

بعد از اون دچار سینوزیت و تنگی نفس میشدم و سینه هام خیلی خس خس می‌کرد

الان خیلی گذشته از اون موقع ها ولی چند وقته که سریع راه میرم یا فعالیت زیاد نفسم بند میاد و واقعا سخته نفس کشیدن

دکتر رفتم با آزمایش و اینجور چیزا گفت که اسم خفیف داری و خیلی شدید نیست ولی باید مراقبت داشته باشی ...

حالا من حالم خیلی بد نمیشه باید اسپری بگیرم؟

لایک نکید لوطفا. از دلان عالم هر که را دیدم غمی دارد ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد...         زیبا امد زیبا شوی... درجام می مینا شوی... طوفان که سهله دریا شوی دیگر نمیخواهم تو را... املام بیثطه... با غرور میگم تاجی ام💙🔥
اره حتما بگیر و مراقبت کن نکنی خیلی بدتر ازینا میشه 

من هیچکدوم از دوستام هنوز نمیدونن

به نظرتون یه یکیشون بگم؟

اسپری هم مگه تهیه کنم فعلا ک ندارم

لایک نکید لوطفا. از دلان عالم هر که را دیدم غمی دارد ای دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد...         زیبا امد زیبا شوی... درجام می مینا شوی... طوفان که سهله دریا شوی دیگر نمیخواهم تو را... املام بیثطه... با غرور میگم تاجی ام💙🔥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تجربه من اینه که با حذف لبنیات و سوسیس کالباس  ، کم‌کردن قند و شکر و مصرف مداوم مایعات گرم اوضا ...

حا اسپری اگه بگیرم بعد یه مدت تموم میشه؟؟

@niniyar_1    

سلام عزیزم خسته نباشی

میشه این تایپک رو حذف کنی

قربونت