2733
2739
عنوان

ازین پیام چی برداشت میکنید؟

194 بازدید | 27 پست

سلام عزیزان 

من با آقایی آشنا شدم

تا الان قرار هامون تو ماشین بوده بخاطر ماه رمضون 

ازش خواستم قرار بعدیمون کافه باشه به من اینجوری گفت

تو میگی بریم میام ولی حال نمیکنم .مثلا یدونه هات چاکلت بیرون میخورم میشه ۳۰ تومن این یهو میده ۶۰ فقط پول کافه بودنش رو میگیره

خیلی حرفش بهم برخورد حس خسیس بودن گرفتم نباید قبل رفتن اینجوری میگفت چون موعذبم کرد فردا اگه برمم راحت چیزی سفارش نمیدم 

بنظرتون بهش بگم که رفتارش و حرفش باعث شد ازش دلخور بشم 

یا درکل چ نتیجه ای ازین صحبت میگیرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ایشون از این افرادی هستن که سکه های ته جیبشون هم سوراخ میکنن با کش به شلوارشون وصل میکنن یوقت گم نشه😅🤣🤣🤣

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

نمیرم بیرون اصلا با این فرد

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2740

اصلا نرو خسیس و بی شخصیته.

میگفتی مگه مسافرم همیشه توو ماشین باشم.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2706