2733
2734

میخواستم ببینم هزینش چقد براتون دراومده در صورتی که خونه و خرج غذا رو ازش کم کنید(چون جاهست وخورد وخوراک هم با همونی ادم میره خونش)

حرفاتونو برا کسایی که لیاقتشون سکوته هدر ندین

من تعطیلات نوروز رفتم منزل داداشم 

۲۵ روز اونجا بودیم 

مخارجی هم نداشتم جز خرید 

۱۵۰ خرج کردیم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هزینه بلیطش چقد شد  از کدوم کشور رفتی کانادا

یک لحظه الان میام براتون توضیح میدم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2738
ینی میشه روزی بیاد پامو از ایران بزارم بیرون 🥲دیگه کی  ۲۹ سالمه

چرا فکر می‌کنید بیرون از ایران چیزهای فوق‌العاده‌ای هست که دیدنش از ندیده‌هاتون از کشور خودمون با بالای هزار شهر و صدها زیر فرهنگ و اقلیم و آب و هوا و آثار باستانی و گردشگری و...تجربه ارزشمندتری به جا می‌گذاره؟! 

چرا فکر می‌کنید بیرون از ایران چیزهای فوق‌العاده‌ای هست که دیدنش از ندیده‌هاتون از کشور خودمون با با ...

فشار اقتصادی و بی عدالتی همه روله کرده  شما از زیبایی کشورت میگی  

کم مونده هممون سرطان بگیرم  از بس همه چی نا سالم  و ادم سودجو زیاد

وهزار دلیل دیگه که ادم دوست نداره تو این جهنم باشه

چرا فکر می‌کنید بیرون از ایران چیزهای فوق‌العاده‌ای هست که دیدنش از ندیده‌هاتون از کشور خودمون با با ...

ایران بچه بودیم زیاد گشتیم گرچه هنوز ارزوی کیش دارم

ولی خب آدم دوس داره با فرهنگای مختلف جاهای دیگه جز این ...هم دیدن کنه

مسلمنا چیز های فوق العاده ایم هس

من چون نامزدم خودشون هم قرار بود ما را همراهی کنند 

تصمیم بر این شد که از ترکیه اقدام کنیم که سفر کوتاهی هم اونجا داشته باشیم 

شرایط جوی مناسب نبود دیگه ایشون برای ارمنستان اوکی کردند 

هزینه بلیط  خودشون  پرداخت کردند 

من چون نامزدم خودشون هم قرار بود ما را همراهی کنند  تصمیم بر این شد که از ترکیه اقدام کنیم که ...

میتونستی اونجا بمونی دیگه نیایی پناهنده بشی مثلا

ایران بچه بودیم زیاد گشتیم گرچه هنوز ارزوی کیش دارم ولی خب آدم دوس داره با فرهنگای مختلف جاهای دیگه ...

سفرهایی که عموم مردم می‌رن اصلا قبطه خوردن نداره.

سفری که مطلوبیت و مرغوبیتش بر اساس ستاره‌های هتل و فراهم‌تر بودن بساط عیاشی و شکم‌بارگی بخواد تعیین و تنظیم بشه، برای من فایده نداره. از قضا چند کشوری برای همراهی دیگران  رفتم اما دستاورد خاصی نداشته برام.

بری سفری که بهت وسعت فکری بده، ایده کاری بگیری، به مردم‌شناسی و فرهنگ شناسی کمک کنه و... بله خیلی باارزشه اما کمتر کسی اهل اینگونه سفرهاست. 

ضمن اینکه خود ایران‌گردی به نحو اصولی و اساسی خودش می‌تونه عمری آدم رو مشغول کنه.

میتونستی اونجا بمونی دیگه نیایی پناهنده بشی مثلا

عزیزم من قصد مهاجرت نداشتم بخوام برم همه شرایط برام هموار هست 

2706