2733
2739

امروز رفتم محل کارم با خانوادم . روز تعطیلمه . 

یکی از خانمای همسایمونم اونجا بود . تا منو دید پرسید چه قرصی خوردی چاق شدی؟

حالا چاق نیستما . قدم ۱۵۰ قبلا ۴۰ کیلو بودم الان شدم ۴۳. بخاطر ۴۳ کیلو وزن بم گفت کورتون مصرف میکنی حتما😑خیلیم ب بدنم گیر داده بود ک توپر شدی و اومدی رو فرم . 

آخر سر انقدی گیر داد ک بهش گفتم ساقیمو معرفی کنم؟ گفت اره 

منم با عرض معذرت اسم یه شخص تخلیه چاهو گفتم و بش گفتم جنسش اعلاست😂

خداییش نگین چرا بی ادبی کردی . بین همکارام ک اکثرا آقا هستن هی در مورد بدنم که تغییر کرده و فلان نظر میداد . الانم پشیمون نیستم ک اینطور جوابشو دادم

ولی خداییشمن چیزی نخوردم بخدا رژیم چاقی گرفتم فقطم ۳ کیلو اضافه کردم

هر چاقی برا قرص نیس

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍

حرفشون رو به هیچیت نگیر🤨🤨🤨🤨ادامه بده

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

افرین دمت گرم خوب کردی دلم خنک شد

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفشون رو به هیچیت نگیر🤨🤨🤨🤨ادامه بده

بابا آخه بدنم نیاز داره ک چاق باشه 

الانم خیلی با این ۳ کیلو خوب شدم . 

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
2742
بابا آخه بدنم نیاز داره ک چاق باشه  الانم خیلی با این ۳ کیلو خوب شدم .

خب اوکیه دیگه چیکار حرفشون داری 

تازه من هنوز وزنم بالا هست بعد از لاغر شدنم ولی به نظر خودم اندامم‌مناست هست بخاطر همین دیگه رژیم لاغری نمی‌گیرم فقط رعایت میکنم

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
افرین دمت گرم خوب کردی دلم خنک شد

حاضر جوابیم باعث شد ک همه بهش بخندن

حقشه

خب اوکیه دیگه چیکار حرفشون داری  تازه من هنوز وزنم بالا هست بعد از لاغر شدنم ولی به نظر خودم ا ...

همینو بگو‌

با ۳ کیلو خیلی اوکی شدم اگه ۳ کیلو دیگم بیشتر بشم عالی میشم 

ولی حتی اگه یه گرم اضافه کنیم میگن کورتون میخورین

همینو بگو‌ با ۳ کیلو خیلی اوکی شدم اگه ۳ کیلو دیگم بیشتر بشم عالی میشم  ولی حتی اگه یه گرم اض ...

زنداییم اینا پشت سر من صفحه چیده بودن که فلانی شیشه میکشه 🥲🥲🥲🥲💔💔💔در صورتی که من روزی دو ساعت ورزش سنگین میکردم و خیییییلی غذامو کم کردن بودم در حد نمیرم غذا میخوردم

2738
حاضر جوابیم باعث شد ک همه بهش بخندن حقشه

حقشه

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!