2733
2739

الانم کماس پدرم زنگ زده بود ب خالش میگفت پسرش خیلی اذیتش میکرد دیت رو پدرش بلند میکرد😐

بنطرتون چجوری باید بچه رو تربیت کرد که بررگ شد اینجوری تو روی پدر و مادر واینسته؟

خیلی بدم میاد از اینجور بچه ها 

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

بچه اصل تربیتش به مدل پدر و مادر و رفیقاش وابستس

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اولین بار که دست بلند کرد یکی میخوابوند تو دهنش کار به اینجا نمیکشید

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀

والد باید قاطع و آگاهانه برخورد کنه 

بعضی والدین سهل گیرن بعضی ها سخت گیر و کنترل گر نتیجه هر دو مدل تربیت یه بچه ناسالم خواهد بود 

احتمال قوی این بنده خدایی که میگی برای بچه ش سهل گیر بوده 

در کل باید قاطع بود و آگاه مرز های رفتاری رو باید بشناسی با آموزش دیدن توی زمینه تربیت فرزند 

2740

اون بچه که کلا عاقبتی نداره این از این.

نطفه و لقمه حلال و تربیت درست این یه زنجیره س. 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

وای اینا دیگه کین بابا 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
اولین بار که دست بلند کرد یکی میخوابوند تو دهنش کار به اینجا نمیکشید

بابامم همینو میگه .دیگ نمیدونم چجوری تربیت شده لوسش کردن یا چی

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

ببین پدر و مادرش چجور بودن ک این بچه اینقدر تحت فشار بوده همیشه میگن احترام پدر و مادر داشته باشین بخدا خیلی از پدر و مادر ها اصلا لیاقت ندارن بهشون احترام بزاری پدرو مادری ک خودشون زدن به نفهمی فزق میزارن بین بچه هاشون فحش میدن تهمت میزنن پدر و مادر خوبی هستن بخدا اون بچه هر بلایی هم سرشون بیاره کمه چون با خواست اونا اومده رو دنیا اینجور دارن آزارش میدن 

2706