2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه سوالی 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740
من حدودا سه هفته  هس تو رابطه جنسی ارضا نمیشم و ارگاسم نمیشم خیلی ناراحتم تحریک میشم ولی ارگاسم ...

خب راحت صحبت میکنم ببخشید

فرقی کرده رابطه تون ؟

پوزیشن متفاوت نمیرید؟

کاربری دونفره رها و ماهور❤️
من حدودا سه هفته  هس تو رابطه جنسی ارضا نمیشم و ارگاسم نمیشم خیلی ناراحتم تحریک میشم ولی ارگاسم ...

از اول میشدی ؟!

اخه یسری خانوما با دخ*و*ل ب ارگاسم نمیرسن.

‍‌ای‍‌ن‍‌ج‍‌ا ف‍‌ض‍‌ایِ مجاازی ن‍‌ی‍‌س، ف‍‌ِدراسیو‍ن ت‍‌خ‍‌ل‍‌ی‍‌ه #ع‍‌ُقدست  حاجی . . ! 🖇🚶‍♀️😏

شاید مشکل از همسرته ک نمیتونه 

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
خب راحت صحبت میکنم ببخشید فرقی کرده رابطه تون ؟ پوزیشن متفاوت نمیرید؟

ن اتفاقا داشتیم خوب پیش میرفتیم من ی مدت مریض بودم و یبوست داشتم دوباره خوب شدم ولی ارضا نشدم و رابطمون همونجوری هس ک قبل بود و راهی ک قبلا ارضا میشدم

ن اتفاقا داشتیم خوب پیش میرفتیم من ی مدت مریض بودم و یبوست داشتم دوباره خوب شدم ولی ارضا نشدم و رابط ...

خب ی مدت بگذره درست میشه هم‌خودتو تقویت کن هم همسرتو شیر موز و اینا بخورید

پوزیشن های مختلف هم انجام بدید درست میشه

کاربری دونفره رها و ماهور❤️
2706