2737
2734

چجوری بود کدوم پرسش سخت تر بود؟

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

متوسط رو به بالا

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

منوسط

آسونتر از نهایی پارسال

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
همه میگن راحت بوده احتمالا درصدا فضایی میره بالا خدا رحم کنه برا تیر  خوشبحال پارسالی ها با ۲۰ ...

وای اگر متوسط بودهب اشه یک میلیون خورده ای شرکت کننده هست پس باید درصدا بالای پنجاه شصت باشه

قطعا نهایی سخت تر و مفهومی تر میدن مطمئنم

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
یعنی کار خودم بچسبم؟؟؟

شغلت چیه؟

اگر راضی هستی ریسک نکن

شرایط سخت شده

حیفع

بخدا خود کنکوری ها هم موندن توش خیلی شرایط رو سخت کردن

شما باید از اول ایجاد سابقه کنی یعنی سه سال پشت هم بری نهایی بدی دهم یازدهم دوازدهم بعدشم معدلت باید بالای هجده نوزده بشخ تا رتبه تاپ بیاری 

از اونورم کنکور فقط اختصاصی شده و باید خیلی مفهومی کار کنی قطعا هم شما چون از درس نظام جدید دور بودی باید خدا تومن هزینه کلاس کنکور بکنی 

وای اگر متوسط بودهب اشه یک میلیون خورده ای شرکت کننده هست پس باید درصدا بالای پنجاه شصت باشه قطعا ن ...

تاجاییکه فهمیدم متوسطام ۲۰ ۳۰ درصد نهایت زدن پس باید برا رتبه خوب ۴۰ درصد یا ۵۰ درصد به بالا زده باشی 

خداکنه نهایی سخت ندن حداقل امسال بااین وضع رقابت نیاوردیم ی امیدیی ببندیم سال بعد

اگر کارت خوبه اره اصن این سمتی نیا اوضاع بده مثلا کنکور امسال ک میگن راحته اگه دوره نظام قدیم میومد ...

مراقب سلامتم تو خانه بهداشت کار میکنم برا بچه ها واکسن اینا میزنم ، حقوقم ۱۴ تومن، راستش شغلمو دوست دارم از حقوقم ناراضیم

وای اگر متوسط بودهب اشه یک میلیون خورده ای شرکت کننده هست پس باید درصدا بالای پنجاه شصت باشه قطعا ن ...

من کنکوری نیستم اما 

اصلا با این جمله که خیلیا میگن کنکور دیروز یه کنکور آسون یا متوسط بود و فوکوس روی امتحان نهاییه و اون قراره خیلی سخت بشه، موافق نیستم

زیست سوالات آسون، متوسط، سخت و خیلی سخت داشت که به خوبی میتونست دانش آموزان رو از هم تفکیک کنه 

ریاضی هم به همین شکل (به سختی 400 و 402 نبود) (دلیل اینکه یه سری از بچه ها گفتن آسون بوده اینه که با دیدگاه سوالات کنکور پارسال رفته بودن سر جلسه) 

در درس فیزیک، سوالات متوسط رو به بالا بود 

سطح سوالات یه کمی بالاتر از سال قبل بود ولی آنقدر سخت نبود که نشه به جواب رسید 

شیمی دیروز، درس چالشی آزمون بود 

باز هم به خوبی میتونست بچه ها رو تفکیک کنه از هم 

چند تا سوال (4 یا 5 تا) سوالات به شدت آسون تک کلمه ای داشت که در کنکورهای چند سال اخیر سابقه نداشت 

اما سوال های ایده دار سخت وقت گیر هم چند تا داشت که هم تیپ سوال جدید و نو بود و هم وقت گیر و با محاسبات طولانی نه پیچیده

در نهایت کنکور دیروز کنکور مناسبی بود برای نوبت اول که نشان از پختگی سازمان سنجش در برگزاری آزمون داره چرا که بسیاری از دانش آموزان آمادگی 100 درصدی برای آزمون دیروز نداشتند و اگه سنجش میومد در یک یا دو درس، سوالات به شدت سخت و وقت گیر میداد موجب میشد بچه های خیلی قوی و خفن، ترازهای بسیار بالایی از کنکور اردیبهشت کسب کنن (حتی اگه دانش آموزی زیست رو مثلا 70 بزنه، تراز بسیار خوبی میگیره اما رویایی نیست) و مثل کنکور پارسال ترازهای وحشتناکی دریافت و خیالشون از تراز کنکور راحت باشه ولی امسال چنین اتفاقی نمیفته و همه نوع دانش آموزی باید با توان 100 درصد خودش آماده آزمون تیرماه بشه 

نظر من اینه که کنکور تیرماه به مراتب سخت تر از کنکور اردیبهشت میشه 

و امتحانات نهایی هم در حد 2 یا 3 نمره سخت و چالشی خواهد بود (احتمالا یه پله سخت تر از پارسال چون بچه ها مثل سال قبل از تاثیر چشم گیر معدل آگاهی لازم رو دارند) 

2706