2737
2739
عنوان

چگونه اکس را برگردانیم🥲😂

142 بازدید | 30 پست

بچه ها منو پارتنرم خیلییی خوب بودیم با هم زیااادی. بهم محبت میکرد هر روز اما دیروز بحثمون شد من تند رفتم اونم حرف بدی زد بم گف زر نزن🤦🏻‍♀️در حالی ک قبلش هی اون اصرار میکرد برا کات نکردن منم این حرفشو ک شنیدم بلاکش کردم...ادم مغروریه میدونم دلتنگه ولی هیچ پیامی دیگه نداد چیکار کنم برگرده؟ارزششو داره بنظرتون

از بلاک در بیاره ولی چیزی نگو اگه بخواد پیام میده ولی نداد کلا بیخیالش شو ارزش نداره خودتو کوچیک کنی

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی😅😅

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2738
اکس من که چون شبیه کسی بودم که عاشقش بود باهام وارد رابطه شد  :)))

نمیدونم چرا با خوندن پیامت یه لحظه تصور کردم لحظه ای که اینو فمیدی 

واقعاااا دلم سوخ بیا بغلم

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
واقعا💔😂ولی خو باید ادب میشد دیگه فش نده الان نمیدونم چیکار کنم😂🤦🏻‍♀️

اخه کلمه زر نزن هم خیلی فحش سنگینی نبوده شما برای جرم دزدی حکم اعدام صادر کردین😅😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
نمیدونم چرا با خوندن پیامت یه لحظه تصور کردم لحظه ای که اینو فمیدی  واقعاااا دلم سوخ بیا بغلم

بیاااااا 😢 

انقدر ناراحت شدممم خیلی راحت بهم گفت تو تنها تفاوتت رنگ چشماته نمیتونم باهات باشم همش اونو میاری تو ذهنم :)

از بلاک در بیاره ولی چیزی نگو اگه بخواد پیام میده ولی نداد کلا بیخیالش شو ارزش نداره خودتو کوچیک کنی

دلم براش تنگه💔🤦🏻‍♀️ولی خب اگه دوسم نداشت دیگه پیام نمیده.فکر خوبیه

2706