2733
2734
عنوان

چت من و خواستگار سابقم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 292091 بازدید | 1013 پست

ببخشید حوصله نداشتم اینهمه چتاتونو بخونم دو سه تای اولشو خوندم خندم گرفت 

چه جواب منفی بود این؟؟ 

نمیخوای بگو نمیخوام اصلا جواب نده!! دیگه چرا روضه ابوالفضل میخونی🤣🤣

اسی جون همه میگن چرا اینجورس حرف زدی و اینا من کاملا درکت میکنم می‌دونم از رو دلسوزی بودی گاهی آدم ...

ممنون از درک تون🙏

اره دقیقا همین طوره👌

ممنون گلم

ان شاالله که زودتر بتونه فراموش کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گول این التماسها رو نخور. تفاوت فرهنگی مذهبی اصلا حل شدنی نیست. شاید یه مدت تظاهر کنه که راضیت کنه ولی خرش از پل بگذره برمیگرده به روال قبلش.

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙

از چت هردوتون میشه ۳۳ قسمت کمدیِ سیاه ساخت.

👨: من بدون تو میمیرم توروخدا برگررررد  😭😭😭

👩: خاک به سرم اقا طیب اینجوری نگوووو 😪😭😭

👨:پس چی بگم به ام البنین قسم به شصت پای چپ تقی قسم همش تو فکرتم دارم میمیرم وای ملدمممم🥴😭😭

👩 : تورو به منظومه ی شمسی قسم میدم اقا طیب از فکر من بیا بیرووون وای عذاب وجدان دارم همش به فکرتم واااای طیب کوشته شد 😫😭😭

جمع کنید ناموسا خیلی تأثیرگذار بود :))))))

اسی ببخش اینو بهت میگم ولی احتمالا تو دوره آشنایی ۳ ماهه ای که میگی هم ،مثل پیامهات همین جوری رفتار کردی و ایشون وابستت  شده. اشتباه بزرگی کردی ،امیدوارم بعدا باعث آزارت نشه این آقا طیب ...وگرنه یه خواستگار ساده چرا باید اینقدر عجز و ناله و التماس کنه 

2740
بلاکش کرده بودم،یه مدت خبری ازش نبود از بلاکی درش اوردم و ازش معذرت خواهی کردم دوباره شروع کرد خو ...

پس خودتم جونت میخواره 

یا عقده ی اینو داری که التماست کنن تا بعدا به چهار نفر تعریف کنی که یه خاستگار سیریش داشتم

تابلوعه که خوشت اومده و خوشت میاد که اینطوری به پات بیوفته.همینو میبینی چطور داره حرف میزنه؟فقط کافیه جواب بله بدی و همه چی قطعی بشه،ببین چ حرفهایی بارت میکنه که تلافی تک تک این التماسش رو در میاره

آرامشی مثِ شبایی که داره برف میباره...همونقدر در سکوت،آرامش...تو کلبه ی کوچیک روستاییمون،کنار بخاری هیزُمی با صدای تَرق تُروق چوبا که لابلای صدای جغد تنهایی که مظلومانه داره میخونه خودمو تو فکرو خیال گُم میکنم و غرق میشم تو...
2706