2733
2734
عنوان

چت من و خواستگار سابقم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 292120 بازدید | 1013 پست

من نمیدونم دلیل جواب رد دادنتون چی بوده ، ولی بنظرم اگه جوابتون منفیه نباید انقد به این پیامها ادامه میدادین این اقا هم‌انگار با زور التماس و گریه تو زندگیش فقط ب مقاصدش رسیده الانم‌داره ازین ترفند استفاده میکنه ب هر دلیلی اگه ردش کردی اینم بزار تو لیستت جز دلایل محکمت واسه جواب نه دادن

از پیامای شماهم حس خوبی نگرفتم  اصلا محکم صحبت نکردی! دو سه تا متن مینوشتی سند میکردی دیگه هر چی گفت  تا چن روز بعد سین نمیزدی ازدواج تعارف بردار نیست با استیکر گریه سر بگیره

عزیزم این به خواسته ش برسه اون روی خودشو نشون میده از آدمای چرب زبون باید دوری کرد چون خودشونو پشت ...

میدونم عزیزم  گفتم که اگه شوهرت باشه و بعد ازدواج اینطور التماست کنه خوبه

King آرش 🤍کسی چه می‌داند فردا چگونه روزی است؟روزی پسرعموی دامپزشکمو مسخره میکردم بخاطر اینکه نتونست از پزشکی انسان دربیاد ولی دامپزشک شد کسی چه میدونست  الان بشه بند بند وجودم؟؟🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این پسره خله

فقط مونده بیاد دم در خونتون ب پات بیفته ک زنم بشو😐

جوابشو نده میزنه ی بلا سرخوش میاره ها ،طرف ی تختش کمه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
اسی بچه مچه ای چیزی هستی عزیزم؟ کاملالحن صحبتتون محکم وکوبنده باشه نه بااستیکرگریه و‌............(ب ...

میدونم خیلی احساسی و ناپخته عمل کردم😔

بله عزیزم درست میگین،چشم

ممنون از راهنماییاتون🙏

من نمیدونم دلیل جواب رد دادنتون چی بوده ، ولی بنظرم اگه جوابتون منفیه نباید انقد به این پیامها ادامه ...

پروفت چقد خوشگلهه🍭آدم حس خوی میگیره🥲🦋

King آرش 🤍کسی چه می‌داند فردا چگونه روزی است؟روزی پسرعموی دامپزشکمو مسخره میکردم بخاطر اینکه نتونست از پزشکی انسان دربیاد ولی دامپزشک شد کسی چه میدونست  الان بشه بند بند وجودم؟؟🤍
اسی بچه مچه ای چیزی هستی عزیزم؟ کاملالحن صحبتتون محکم وکوبنده باشه نه بااستیکرگریه و‌............(ب ...

پیام شما >>>> واااای خدانکنه من بمیرم اقا****    امیدوارم اسی ناراحت نشه

2738
این پسره خله فقط مونده بیاد دم در خونتون ب پات بیفته ک زنم بشو😐 جوابشو نده میزنه ی بلا سرخوش میار ...

گوه  خورده  کو.ن خورده عرضه داشت اسی رو نگه می‌داشت 

وای شماهم مثل منی ، تو تاپیک های منم هست ، همین چند روز پیش یکی اینجوری پیله بود بهم ، تهش گفتم یکی دیگرو دوست دارم ، یه مشت فحش و نفرین کرد ولی فعلا که رفته انگار پی کارش 😶

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2706