2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من واسه خودم ازدواج رو به مجردی ترجیح میدم 

یچیزی بگم؟

من اصلا در فکر حجاب و اینا نبودم و همیشه میگفتم به خودشون مربوطه چجور میگردند

امضات روم تاثیر گذاشت و برام جالب بود👌🏻 مچکرم ازت

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

هر کدوم در زمان خودش، و‌ متاهلی هم با کسی که در کنارش احساس آسایش و آرامش کرد.

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل
2740
یچیزی بگم؟ من اصلا در فکر حجاب و اینا نبودم و همیشه میگفتم به خودشون مربوطه چجور میگردند امضات روم ...

حالا خودت چه جوری هستی؟بیحجابی؟💔 

به نظرت امضام مناسبه این جامعه هست؟

چندسالته؟(میدونی میخوام ببینم جوان هستی واین نظر رو داری یانه

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
چرا ازدواج تنهایی

تو شاید تفکرش بهت نخورده 

از رفتارش خوشت نیاد 

خیلی تو قبل از ازدواج نشون نمیدن خیلی چیزها رو 

بعدا مشخص میشه البته این در نظر داشته باش 

زندگی هر کسی با یکی دیگه فرق داره نمیشه یه نسخه رو واسه همه نوشت

حالا خودت چه جوری هستی؟بیحجابی؟💔  به نظرت امضام مناسبه این جامعه هست؟ چندسالته؟(میدونی میخوا ...

۲۳سالمه

همیشه شال می‌پوشم ولی جلف نمیگردم 

اغلب لباسام سنگین هست چون مجردیم داداشم خیلی حساس بود الانم شوهرم بدش میاد از جلف بازی 

کلا معمولی هستم 

اینجا نمیشه عکس فرستاد وگرنه نشونت میدادم🤭

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹