2737
2739
سآل سوم دانشششگاهم ..۰😭

اشکال نداره سنت کمه الان شروع کنی خیلی زود به چی بخوای میرسی.

یه شغل پیدا کن حتی اگه معمولیه برو 

نصفش رو به هیچ عنوان دست نزن از بقیش استفاده کن 

اگه پول تو جیبی رو از خانواده میگیری کلا حقوقت رو پس انداز کن 

باهاش سکه و طلا بخر بعدا بتونی بفروشی و با یه وام اوکی میشه

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
آره..

برای خودت هدف بذار طلا بخر وام بگیر طلا بخر به ریال بدهکار میشی به طلا پس انداز داری از پس انداز خسته نشو 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😭😭

باور کن میشه نگران نباش معلومه خدا در تو دیده که این علاقه تو دلت گذاشته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2740
نمیتونم اونجوری ک میخوام پولدار شم

یه خانمه همینجا هست الان شاسی بلند و سه تا خونه و چیزای دیکه با حقوق همسرش گرفتن شغل همیرش بنایی چیزیه دقیق یادم نیست همیشه کار نداره خودشم فرش میبافه اینجا به ماهم یاد میداد انقد بهش تیکه انداختن از،سایت رفته 🥺🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دانشجو سال س دارو ام .دوست دارم ب یه ثروت خوب برسم

میرسی شاید هم واقعا همسر پولدار نصیبت شد ولی تلاشتم بکن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706