2737
2734

من خیلی غصه میخورم 

هر کیو‌ می بینم یه دلسوزی کنارش هست

من هیچ کیو‌ ندارم 

خواهرام خارجن البته ایران هم باشن اصلا مسیولیت پذیر نیستن

مامانم ادم زبل و زرنگی نیست

شوهرم که مثل مهمون لباس میپوشه میاد

دوستای صمیمیم هم همه طی این سالها مهاجرت کردن دوستایی که دارم درجه یک نیستن که بتونم روشون حساب بکشم

خلاصه از کادو لباس کیک پذیرایی شام گیفت عکس موزیک دیزلین ارایشگاه......هرررر چی که در مورد تولده خودم هستم و خودم 

حتی توی مهمونی بازم همش خودمم

دلم نمیاد براشون تولد نگیرم ولی واقعا از پا میفتم 

هر کیو‌می بینم بالاخره یکی کنارش داره 

خیلی غصه میخورم

منم کسی ندارم

اگه بی دلیل لایکتون کردم یعنی یا براتون صلوات فرستادم یا دعاتون کردم😊                                                              التماس دعای فرج اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم مثل توعم 

تازه عروسم هستم

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
2740
منم همینطورم. از بس خسته میشم وبهم خوش نمیگذره میخوام دیگه مهمونی ندم.

دقیقا منم

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
یه تولد ساده بگیر انقد اذیت نشی

ببین هر چقدر ساده بازم کلی کار داره

ولی دلم نمیخواد چیزی به دل بچه ها بمونه 

دیگه هدیه و‌کیک و شام و‌موزیک و عکس باید باشه 

هماهنگی همینا دمارمو در میاره

2706