2737
2734
عنوان

بنظرتون دنیا قشنگه؟

118 بازدید | 22 پست

بچه ها هیچی دیگه به من حال نمیده نه گردش با رفیق یا پارتنر نه مسافرت...نه خوشحالم نه ناراحت نمیفهمم چمه حس میکنم دنیا اصلا قشنگ نیس حس میکنم نه تنها من بلکه همه دارن بیهوده زندگی میکنن خیلی مسخرس از نظرم🙂

شما چی؟ شما دیدتون از دنیا چجوریه؟

اینجانشد‌اون‌دنیا‌باشه‌قرارِ‌منو‌تو... :)❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی بدتر از تو دنیا رو میبینم اگر جهنم زیباست اینجا هم زیباست البته واسه من جهنم قشنگه اما اینجا ن 

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
2740

اینکه عده‌ی زیادی زندگی‌شون رو صرف بیهودگی و امور هرز  می‌کنند؛ دلیل بر بیهودگی زندگی نیست.

مثال نقضش هم انسان‌های نه چندان کم‌تعداد وارسته‌ای که لحظه به لحظه زندگی‌شون مثمر ثمر و مفید گذروندند.

من کلافم از کسی خوشم گرفته اون فکر نمیکنم البته از ترسم هیچ نخی بهش ندادم ولی اصلا یه دل اشوبی تو دل ...

منم یجورایی مث تو ام میدونی چیه حس میکنم بدون اون زندگی قشنگ نیس بدون اون نمیتونم زندگی کنم اون اگ بیاد اگ برگرده نظرم عوض میشه نمیدونم تا کی قراره بخاطر این همه کسایی ک پیشنهاد میدنو رد کنم چون حتی هیشکی به چشم نمیاد نبود اون باعث شده هیچی دیگ بهم حال نده🙂

اینکه عده‌ی زیادی زندگی‌شون رو صرف بیهودگی و امور هرز  می‌کنند؛ دلیل بر بیهودگی زندگی نیست. مث ...

از نظر من همه کارایی ک توی دنیا میکنیم بیهودست همه چیییی، چونکه این زندگی دائمی نیس و آدم از فردای خودش خبر نداره ک زنده باشه یا مرده بخاطر همین زندگی ارزش جنگیدن نداره🙂از نظر من البته

2706