2733
2739
عنوان

شوهرم فحش داد

| مشاهده متن کامل بحث + 1065 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

الان من نه به سرزنش نیاز دارم نه هیچی 

خودم می‌دونم چه اشتباهی کردم 

روستاست خبر پر شد که همسرم منو میخواد همه گفتن بده اینجوری موندن باید عقد کنن 

من به سرزنش نیاز ندارم 

من راه حل میخوام 

خونواده ام رو من خیلی حساسن 

من یه راه حل می‌خوام 

تروخدا 🥲🥲 چرا کسی کمکم نمیکنه راه حل جلو پام نمیزارع  نمیتونم به خونواده ام بگم اونا خیل ...

خانمی اگر از من می‌شنوی چه شما چه نامزدتون به هیچ عنوان مسایل و‌مشکلاتتون رو‌به خانواده ها نکشونید ،،وقتی انتخابتون تو این سن ازدواج بوده یعنی زندگی متاهلی رو با تمام خوبیها و بدیهاش قبول کردید اصلا این کار و انجام نده سعی کن به شوهرت هم بفهمونی کار درستی نیست قرار نیست برا هر موضوعی زنگ بزنید به خانواده ها این کار بچه های دوساله هست مثل بچه ها یی که کلاس اول هستن و‌مدام در حال شکایت خانم اجازه این مدادمو برداشته خانم اجازه این دفترم انداخت خانم اجازه این اومده کنارم نشسته خانم اجازه این هلم داد ووو

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»

ببین اسی با شوهرت حرف بزن و دلشوره ای که برات پیش اومده و عدم اطمینانی که نسبت بهش پیدا کردی رو بگو ..بهش بگو بعنوان تکیه گاه قبولش داشتی ولی با این کارش تمام تفکراتت نسبت بهش خدشه دار شد...سعی کنید بین خودتون حل کنید...بهش بگو در صورت تکرار قطعا به باباش میگی

ببین اسی با شوهرت حرف بزن و دلشوره ای که برات پیش اومده و عدم اطمینانی که نسبت بهش پیدا کردی رو بگو ...

این دومین بارش بود 

دفعه اول دم نزدم 

این سری جلوشو نگیرم معلوم نیست آینده چیکار کنه 

الان شل بگیرم نمی‌دونم چی میشه 

دیگه هر انتظاری ازش دارم 

انتظار دارم منو بزنه از خونه بیرون کنه تو خونه حبس کنه هر انتظاری 

این سری میگم نگرانم بود نرفته بودم دکتر عصابش خورد شد ترسید 

سری قبل من خدا شاهده کاری نکرده بودم که مستحق این باشم که بشنوم خیلی غلط کردی این کار و کردی خیلی بیجا کردی ابن کار و کردی خیلی گ.و.ه خوردی این کار و کردی 

سری قبل چی ؟؟

دیگه به کل اعتمادم و از دست دادم 

داد زدم سرش  زدم تو گوشش بیشور غیرتی شد سرم داد زد و یهفته باهاش قهر بودم حیف جدا شدم ازش

زدی تو گوش شوهرت ؟!😂😂

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️