2737
2739

من هر دوسه سال یه بار کراش میزنم

اینا چجوری چندنفرو باهم تو دلشون هندل میکنن؟ واقعا میگم؟؟؟؟ من کلی پسر دورم باشه جز اون کسی چشمم نمیبینه ولی پسرا چرا چجوری اینطوری هستن

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش

با عشق واقعی خودشون اینجوری نیستن

اتفاقا مردا وقتی واقعا عاشق بشن رو دستشون نیست🥰

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هولن بعضیا

دخترپسرم نداره

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
2731
با عشق واقعی خودشون اینجوری نیستن اتفاقا مردا وقتی واقعا عاشق بشن رو دستشون نیست🥰

یعنی من عاشقم 

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
کسی که بره از اول خوشش نمیاد فقط ادای خوش اومدن در آورده پسرا از کسی خوششون بیاد اصلا ولش نمیکنن.فح ...

🥺

با عشق واقعی خودشون اینجوری نیستن اتفاقا مردا وقتی واقعا عاشق بشن رو دستشون نیست🥰

اینو قبول دهرم . ولی عشقون نمیشه گف زنش ! عشق لزوما کسی ک باهاش ازدواج کردن نیس !

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2738
اینو قبول دهرم . ولی عشقون نمیشه گف زنش ! عشق لزوما کسی ک باهاش ازدواج کردن نیس !

صد در صد 

منم گفتم عشقشون 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻(اینو یادم رفت بزارم)😁🤝

یعنی من عاشقم 

تو پسری؟

واقعآ درست میگی  البته عشق که نباشه آدم زیاد کراش میزنه

یه پسر یه دختره رو تقریبا میشه گف عاشق بود میخواست بیاد به منم پیشنهاد بده  

2706