2733
2739

یه حاجتی دارم فقط معجزه می‌تونه حلش کنه برای قلب بی‌قرارم دعا کن ایشالا خدا هزار برابرش بهت بده براتون حمد میخونم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دعا میکنم خدا خواسته تورو به صلاحت کنه و بهش برسی و خوشحال بشی از ته دل ...شماهم به نیت خواسته ها و مشکل هام دعا کن لطفاً ..حمد هم میخونم 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2740
با این دل شکستم و اشکام ک همینجور داره میریزه از خدا میخوام هر چی میخوای بهت بده 

برای منم دعا کن الهی اشکت بشه اشک ذوق منم خیلی شبا بوده انقد گریه کردمو داد زدم نفسم بند اومده اما خدا بهم نداده شاید شما بخوای بده بهم

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
برای منم دعا کن الهی اشکت بشه اشک ذوق منم خیلی شبا بوده انقد گریه کردمو داد زدم نفسم بند اومده اما خ ...

ایشالا اونی ک دلت میخواد و صلاحیت هست به دست بیاری بهترین ها رو داشتی باشی برات حمد میخونم 

ایشالا اونی ک دلت میخواد و صلاحیت هست به دست بیاری بهترین ها رو داشتی باشی برات حمد میخونم 

همچنین برای تو گلم 

منم برات حمد خوندم بهترینا نصیبت

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
برای منم دعا کن الهی اشکت بشه اشک ذوق منم خیلی شبا بوده انقد گریه کردمو داد زدم نفسم بند اومده اما خ ...

عزیزم انشالله ک خدا کمکت کنه هر چیزی ازش میخوای بهت بده همیشه لبات بخنده از چشات فقط اشک شوق بیاد

حمد خوبه بخونیم همه تو نی نی سایت میگن حمد معجزه میکنه؟! منم برات حمد میخونم برا منم بخون حمد تورو خ ...

منم شنیدم حمد خوبه حتما گلم حتما حتما برات میخونم❤

2706