2737
2739

سلام خانم من از دو هفته قبل نیت کردم تا خرداد برم مشهد ولی شرایطش نیست یسری مقدمه میخواد که نمیشه برم میدونم قطعی نمیشه.

مامانمم میگفت تا وقتی نرفتی نیت نکن گناه داره.

از اون هفته به بعد قبض یکی دیگه رو پرداختم امروزم یه شیشه رب کامل رو شکستم یه دونه تخم مرغمم شکست عصر موقعیذکه میخواستم املت درست کنم؟

بنظر شما بخاطر اون نیت هستش؟

یا چی تروخدا اگه چیزی میدونین کمکم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

مگه نیت کنی نتونی بری گناه کردی؟ حتی نذر هم کنی نتونی بموقع انجام بدی خدا و اماما انقدر بزرگن که نگو 

هیچی به هیچی ربط نداره اینا اتفاقات ساده س 

شیشه مال شکستنه تخم مرغ هم شکستنیه. همه چیزایی که گفتی روزی چندبار اتقاق میفته واسه همه 

چه ربطی داره بخدا حتی نمیدونم چی باید بهت بگم 

جریانش طولانیه مادرم گناهگاره و وقتی من ۴ سالم بوده رفته امام رضا و یه گناه امجام داده.

بعد اون اتفاق دوتا داداشمم فوت شدن الانم کلا خانوادم میگن امام رضا روشو برگرونده از ما 

جریانش طولانیه مادرم گناهگاره و وقتی من ۴ سالم بوده رفته امام رضا و یه گناه امجام داده. بعد اون اتف ...

خرافات خیلی از خانواده ها یکی از عزیزاشون رو از دست دادن شما خودتون ربطش میدین به این حرفا

بخدا همه ی اینا با شروع رابطه ی من و اون اقا پسر شروع شده. خیلی میترسم اتفاق بدتری نیوفته

هیچی نمیشه.تو به دلت میگیری هول می‌کنی اینطوری میشه

طرف دعوای من به دروغ تو دادگاه دست رو قرآن گذاشت سر و مور و گنده داره زندگیشو میکنن

یکی که قول ازدواج داده بود ول کرد طرف بهترین زندگی رو داره

2706