2737
2739
عنوان

خانما برای تولد پسر ۶ سالم چی کار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 52 پست
نه خوبه ،بیشتر بچه ها پاستیل دوست دارن

وای فکر کردم‌خیلی زشت این کارو بکنم دارن میرن بهشون پاستیل میدم.

امیدوار شدم الان.

چون اصلا نمیدونستم چی برم بخرم براشون😂

عزیزم خیلی به خودت سخت نگیر بچه ها مثل آدم بزرگا نیستن ک حرف دربیارن همینکه شاد بشن کافیه

تنقلاتم که میتونی پفیلا و چیپسو پفکو اینا بزاری الویه فک کنم بچه ها خیلی دوس ندارن عوضش بتونی پیراشکی سمبوسه ای چیزی بزاری خوب میشه دیگه شربتو اینا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به هزینه و زحمت کمتر خودت پیتزا، سالاد ماکارانی، سالاد الویه  روی میز پفک و چیپس و پف ...

خدا از دهنت بشنوه.من سرم درد میکنه واسه درست کردن این غذاها و خوراکی ها.

اما چون داخل ۶ ماهم مجبورم از یه سری کارا صرف نظر کنم😓

2742
خدا از دهنت بشنوه.من سرم درد میکنه واسه درست کردن این غذاها و خوراکی ها. اما چون داخل ۶ ماهم مجب ...

الهی 

ان شاالله خانواده چهارنفرتون همواره خوشبخت و شاد باشه 

و بچه هذی قشنگتون زیر سایه پدر و مادر سالم و صالح بزرگ بشن 

انشاالله دامادی پسرت 🥰❤

2738

[QUOTE=336854943]عزیزم خیلی به خودت سخت نگیر بچه ها مثل آدم بزرگا نیستن ک حرف دربیارن همینکه شاد بشن کافیه تنقلاتم ک ...[/QUOTE

اره والا 

چون باردارم اصلا نمتوستم با ادم بزرگا مهمونی بگیرم

با بچه ها واقعا بهتره و کم دردسرتر😀

بچه خودش و میخواد سورپرایز و خوشحال کنه 

خب بچه بابچه خوشحال میشه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

بچه ها انشاءلله برای دوهفته دیگه که تولدش از الان به مادرا داخل گروهی که هستیم بگم بد؟

چون میخوام زودتر بدونم چند نفر میان از ۲۵ تا برنامه ریزی کنم یا مهمون بیشتری دعوت کنم.

نظرتون چیه؟

عزیزم منم تولد دخترم مرداده میخوام اردیبهشت بگیرم البته یکی از اقوام نزدیک آی سی یو هست انشاالله اون حالش روبه راه بشه مهمونیمو میگیرم .. چند تا ایده برات میفرستم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2706