2737
2734

به نظر من دانشکاه سطح فکر رو بالا نمیبره یعنی بی تاثیر نیست اما همیشه هم تاثیر گذار نیست

بعضی ها دانشگاه نرفتن ولی واقعا هوش بالایی دارن بنا به شرایطی نرفتن بعضی اوقات نبوغ تو آدمای فقیر هم یافت میشه!! 

اینجور آدما کم پیدا میشن ولی هستن.

اینا سطح فکرشون بالاست و با اینکه دانشگاه نمیرن بدون قید و بند مدرک مطالعه دارن

برد با اوناس.نظر شما چیه و چرا

به سرم میزنه دخترم اگه نخواست بره کاریش نگیرم.نمیگم وخترم جز اون دسته محدوده ولی با زور نمیشه چیزی رو تحمیل کرد.

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دانشگاه مثل مهریه‌ست

همون‌طور که مهریه تضمین‌کننده خوشبختی نیست، دانشگاه هم تضمین‌کننده افزایش سطح شعور نیست.

همون‌طور که مهریه «ممکنه» باعث خوشبختی شه، دانشگاه هم «ممکنه» مسیر فهم، ادراک و شعور شخص رو تغییر بده.

من فرزندی ندارم، اما تمامی کودکان دنیا فرزندان منند. من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست
حالا شما رفتی یا نه که این حرفو میزنی

رفتم ولی ادامه ندادم از یه جایی ول کردم تا ارشد رفتم کارشناسی رو ول کردم تا نصفه

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊
2738

خب اون آدمی که تحصیل کردست بازم سطح فکرش داغونه حالا حساب کن اگه تحصیل کرده نبود چه قد اوضاش داغون تر بود بلاخره همنشین خیلی تاثیر داره وقتی یکی تو یه جو سطح بالا قرار بگیره تا حدودی روش اثر میذاره

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...

بله درسته،شعور باید تو وجود ادم باشه با دانشگاه و اینچیزا به وجود نمیاد

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..