2737
2734

[QUOTE=336849594]سررشته که ندارم اما شنیده بودم که از دوغ می‌شود به کشک رسید. شما اگر اطلاعات اصلاحی و تکمیلی دارید ...[/QUOTE

عاره من خودم کوکب خانمی هستم واسه خودم (اگه سنت بخوره و بدونی کوکب کیه کوکب خانم زن باسلیقه ای است)

شنیده هات منبعش کاذب بوده 

مولد کشک ماسته اونم نه هر ماستی ماست چکیده 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=336849594]سررشته که ندارم اما شنیده بودم که از دوغ می‌شود به کشک رسید. شما اگر اطلاعات اصلاحی ...

نه کوکب نمی‌شناسم.

اما مگر کلا یک نوع کشک  با یک فرمولاسیون و شکل واحد داریم؟! 

خودم که دو سه جور دیدم. اون خشک‌ها، اون خیلی غلیظ‌ها، اون آبکی‌ها.

نه کوکب نمی‌شناسم. اما مگر کلا یک نوع کشک  با یک فرمولاسیون و شکل واحد داریم؟!  خودم که ...

همه کشک ها با ماست چکیده درست میشن فقط میزان اینکه چید خشک بشن فرق داره 

ولی دوغ رو چجوری میخوای کشک کنی؟ اینو به من بگو

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2731
همه کشک ها با ماست چکیده درست میشن فقط میزان اینکه چید خشک بشن فرق داره  ولی دوغ رو چجوری میخو ...

اصلا تا بحال به اینکه کشک چطور درست می‌شه فکر نکرده بودم. اینم تصورم بوده که حالا با نظر شما احتمال داره تصور اشتباهی باشه.

ولی می‌دونم فرآورده‌های لبنی می‌تونن تو فرآیند‌های متنوع شمیایی تهیه بشن‌. 

بعد خود اینکه شیری که پایه است چی باشه هم خودش تاثیر داره رو اینکه باهاش چه فرآورده‌هایی رو به چه شکلی استحصال کنند.

بعد ببینم فرد مطلع و مشرفی هست جویا می‌شم.

اصلا تا بحال به اینکه کشک چطور درست می‌شه فکر نکرده بودم. اینم تصورم بوده که حالا با نظر شما احتمال ...

یا امام حسین😂😂

چرا قضیه رو فلسفی کردی من خودم مقام دار المپیاد فلسفه و منطق ام مغزم رگ به رگ شد 

یه لحظه فکر کن از دوغ بخوای کشک درست کنی شدنی نیس 

یا امام حسین😂😂  چرا قضیه رو فلسفی کردی من خودم مقام دار المپیاد فلسفه و منطق ام مغزم رگ به ر ...

اگر از ماست بشه دوغ درست کرد و این فرایند برگشت‌پذیری داشته باشه پس از دوغ هم می‌شه کشک گرفت‌. 

اما جواب اصلی‌ش اینه که باید پرسید. 

تازه اگر تا الان چنین روشی مرسوم نباشه دلیل بر نشدنی بودنش نیست. خیلی از محصولات غذایی و لبنی نام‌های تجاری مشهور با ابتکار و دستکاری تو فرایند تولید به دست می‌آن. پس اصلا غیرممکن نیست.

2740
اگر از ماست بشه دوغ درست کرد و این فرایند برگشت‌پذیری داشته باشه پس از دوغ هم می‌شه کشک گرفت‌.  ...

یه پا سوفیستی واسه خودت ها 

مهندسی معکوس راه انداختی واسه کشک؟

اون دوغ رو اگه بخوای کشک کنی باید به یه غلظت برسه که یا باید بجوشونی که تبدیل به قره قوروت میشه یا باید مثل همون فرایند ماست چکیده بزاری آب جدا بشه و ماست بمونه که اون وقت باید یه تانکردوغ بزاری و یه دونه کشک تحویل بگیری 

حالا دلیل این همه مقاومت رو من متوجه نمیشم 

میشه بپرسم چند سالته؟

یه پا سوفیستی واسه خودت ها  مهندسی معکوس راه انداختی واسه کشک؟ اون دوغ رو اگه بخوای کشک کنی ب ...

اتفاقا هیچ مقاومتی در برابر پذیرش حق ندارم. 

منتهی اینکه خیلی سریع و بدون تحقیق و صحت‌سنجی نظر دیگری رو جایگزین کنی، باری به هر جهت بودنه و هیچ پسندیده نیست.

از این که از احتمال تصور اشتباهم مطلعم کردین ممنونم. باعث شدین اگر مجالی پیش اومد در این مورد چیز جدیدی یاد بگیرم.

اتفاقا هیچ مقاومتی در برابر پذیرش حق ندارم.  منتهی اینکه خیلی سریع و بدون تحقیق و صحت‌سنجی نظر ...

ببخشید ولی یاد نامه های قضایی افتادم😂

نگفتین چند سالتونه؟ 

2706