2733
2734
عنوان

بیاید دارم میمیرم از درد😭

119 بازدید | 11 پست

قفسه سینم درد میکنه

تا یکم حرص میخورم ناراحت میشم اینطوری میشم

صبر و تحملم و از دست دادم هرچی ب خانوادم میگم با من کاری نداشته باشین هیچی بهم نگین باورشون نمیشه

آخر برم تيمارستان می‌فهمن

دارم میمیرم از درد

مامانم میگه قلیون میکشی برا اونه 

ولی حرص خوردم و عصبی شدم میگم شاید از اون باشه چون قلیون همیشه میکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین معمولا این درد برای معده هستش عصبی بشه میزنه به قفسه سینه و دود قلیون هم خیلی تاثیر داره توی معده درد قلیونو کمتر کن موزیک آروم گوش بده و سعی کن وقتایی که عصبی میشی نفس عمیق بکشی

تو منی یا من توام ؟

هر چی میگم من اعصاب ندارم ،من حوصله ندارم ،من آدم نرمالی نیستم با من کاری نداشته باشین رو مخ من راه نرین کاری ب کارم نداشته باشین انگار ن انگار)

همین پنج دقیقه پیش دعوا شد قفسه سی.نم داره میترکه...کلیم گریه کردم )

سابقه روانشناس رفتم داره اره آخرشم یا خودمو میکشم یا میرم تیمارستان😅💔

برا قفسه سی.نت برو دکتر من رفتم ....ریه ام خراب بود عصبی هم نباید بشم یه مدتم آسم داشتم ....)+

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
ببین معمولا این درد برای معده هستش عصبی بشه میزنه به قفسه سینه و دود قلیون هم خیلی تاثیر داره توی مع ...

نفس عمیق وقتی درد داری !

اتفاقا تنها کاری ک باید بکنه یکم آب بخوره دراز بکشه سره یه بالشت نرم ب سقف زل بزنه و سعی کنه تند تند نفس نکشه .یا اصلا حرف نزنه دادی چیزی نزنه ....گریه ام ک بکنه مثل من بدبخت میشه

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
2740
من گفتم نفس عمیق وقتی درد داری؟ گفتم وقتی عصبی میشی 😊

اعا فک کردم میگی وقتی درد داری 

ببخشید 

آخه هنگام درد نباید زیاد اذیت شی وگرنه تا مرز بیهوشی میری 

برا اعصابم من کلی راه امتحان کردم با روانشناسم آدم نشدم😂🥲💔

کاش اونایی ک سلامت روحی دارن قدرشو بدونن

اعا فک کردم میگی وقتی درد داری  ببخشید  آخه هنگام درد نباید زیاد اذیت شی وگرنه تا مرز بی ...

منم بعد از زایمان خیلی اعصابم بهم ریخت ...یه دفتر برداشتم کارایی که دوست دارمو توش نوشتم و هفته ای یه بار بچه ها رو میزارم و میرم یه دوساعت ریلکس میکنم خیلی تاثیر داشت...رها کن 

منم بعد از زایمان خیلی اعصابم بهم ریخت ...یه دفتر برداشتم کارایی که دوست دارمو توش نوشتم و هفته ای ی ...

خیلی وقته بیخیال شدم همه چی بره ب درک ...از جمله زندگی کردن .خشبخت شدن.خشحالی و....