2737
2734

شوهرم قبلا جلوی خانواده ام خیلی آدم خوبی بود به من احترام میزاشت اما این عیدی که رفتیم خونه بابام جلوی مامانم ۳بار سرم داد زد خیلی ناراحت شدم چون که میدونم مامانم هم ناراحت شده ولی به روی خودش نیاورد ولی از چشمش افتاد....بهش گفتم زشته هر مشکلی داری تو خونه حلش کن چرا داد میزنی جلو خانواده ام.....بنظرتون میتونه از این باشه که من مشکلاتم به خانواده ام گفتم اینم قبلش ریخته روش باز شده؟؟؟؟

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
احتمالا هیچ وقت نباید مشکلات تو خونه رو به خانواده ها گفت مگه خیلی خیلی جدی باشه و قصد کمک داشته باش ...

دقیقا از همون موقع اینجوری شده قبلا آنقدر خوب بود که اگه میگفتم مامان شوهرم اینجوریه میگفت مشکل از خودته نه شوهرت ولی الان هار شده

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘