2737
2734
عنوان

یه خاطره از دوران کنکورم...

140 بازدید | 10 پست

اینروزا تاپیک کنکور و استرس قبل و بعدش رو هممون زیاد میبینیم و کسایی که کنکور دادن و تو اون شرایط بودن میدونن که استرسش چقدررر کمرشکنه .. کنکوری های گل امیدوارم  که موفق باشید❤     خاطره خودمو بگم از اولین کنکورم وقتی از جلسه اومدم خانواده سوال پیچم میکردن که چطور بود و اینا به جز بابام.. خیلی برام عجیب بود چون بابام بیشتر از همشون حامی مالی و عاطفی داشت بعد چند دیقه با یه دفتر اومد گفت بابایی هرچند تا جواب سوالات  از هر رشته که نوشتی رو اینجا برام بنویس (هم جوابای درست هم غلط)  من نوشتم براش بعد چند روز اومد گفت اینا درصدات میشه اینا هم رتبت...  نگو رفته اون دفترو به یه مشاور تحصیلی نشون داده اونا هم تخمین زده بودن که مثلا من ۲۰۰۰ میشم😂    چقدم خوشحال بود میگفت گل کاشتی آفرین..  تا جواب کنکور که اومد من جونمممم بالا اومد میترسیدم درصدام کم باشه بابام که انقدر خوشحال بود ناراحت بشه...  خلاصه من سربلند شدم انتخاب رشته کردم شاغل شدم سر زندگیم رفتم...

هرچند خودمو کشتم برای دولتی خیلی از دوستام دانشگاه های پیام نور و آزاد رفتن و الان موفق هستند.. بنظرم بیشتر به رشته بستگی داره تا دانشگاه.

بَرام هیچ حِسی شَبیه طُ نیست...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی قبول شدی عزیزم

تا آخرین لحظه هدفم پزشکی بود حتی وقتی ج کنکور اومد و میتونستمم پزشکی بخونم ولی دیدم واقعا در توان من نیست من خون میبینم از هوش میرم..  جیگرم بالا میاد وقتی میبینم کلیپ جراحی میدیدم..  رفتم حسابداری آخر

2731
تا آخرین لحظه هدفم پزشکی بود حتی وقتی ج کنکور اومد و میتونستمم پزشکی بخونم ولی دیدم واقعا در توان من ...

رتبت خوب بود میرفتی معلمی

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
رتبت خوب بود میرفتی معلمی

علاقه نداشتم اون موقع..  هرچند بهتره بگم عقل نداشتم..   من عاشق انسانی بودم که نشد برم   به حرف اینو اون رفتم تجربی   پارسالم کنکور دادم همینجوری ولی نیاوردم

2738